NS Bikes Bitch jó lenne streetre?

Linkelt termék: NS Bikes Bitch
1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2012.12.11. 19:02 Prox47 

  • Prox47 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 171
Témaindító kérdés:

Hali, az lenne a kérdésem, hogy a bitch-et mennyire lehet jól használni streeten? Tudom hogy egy merev freeride váz és nagyobb utas villákhoz tervezték, de akarok egy nagyon masszív acél street gépet építeni 100mm-es telóval v. merev villával és 26os kerékkel. Használható ez a váz ilyesmire? Súly ilyesmi nem érdekel, azzal hagyjatok is. A terméknél leírt vélemények nem igazán térnek ki konkrét street használatra csak leírják hogy lehet arra is. Előre is köszi

Elküldve: 2012.12.11. 21:29 Prox47 

  • Prox47 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 171

@Lac42: hmmm a hosszú vázakat annyira nem csípem, de most konkrétan egy rövid miatt van szét a bokám, milyen méretek vannak ebből a vázból nemtudod? ha más nem milyen hajtókarod volt? 170es 175ös v. egyéb? Elfért rendesen a lábad kpnál? mármint nem kellett nagyon hátralépni a pedálon? mert nekem konkrétan ez nagyon fontos, 42-43as lábam van és a chase vázam rövidnek bizonyul ilyen szempontból

Elküldve: 2012.12.11. 21:24 Lac42 

  • Lac42 avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 1

@Prox47: csá :D ugyanilyen összeállitású a bicom teljesen jó streetre dirtre :D nekem volt benne 6 marzochi telo mindet eltörtem most merev van benne de szerintem telót tegyél bele mert azzal jobb a geó a merev csak azért jó mert nem törik meg pár hét után nem gyengén megerősödsz tőle :D elöször fura lesz mert hosszu a váz de ennek köszönhetöen könnyü vele a kp , nohand böl kp legalábbis én könnyen megtanultam :D a vázpöri is könnyü vele ha tudod más bicóval :D de ezzel nehéz megtanulni ha nem érzed :D szerintem vegyél ilyet rohadt jó váz erős meg minden nem csavarodik jól lehet vele forogni :D mondjuk én elrepesztettem de én külön téma vagyok mert ez a váz általában senkinek nem reped :D

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!