Nyereg csere talán Selle ?

Linkelt termék: Selle Royal Ariel
1-5 (5 válasz)

Elküldve: 2020.03.16. 09:47 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98
Témaindító kérdés:

Szeretnék kerékpár nyerget cserélni mert estem és kiszakadt a mostani nyergem. Trekking kerékpárra szeretném Gepida Albion 500 a kerékpár típusa. Hosszabb kirándulásokra és néha sportosabb tekerésekre és minden napi munkába járásra használom de ekkor is intenzíven tekerek. Elvárásom a kényelem ,egészség,tartósság, víz állóság, prémium minőség. Konkrét márkához nem ragaszkodok. Neten nézelődtem el veszek a bőség zavarában.

Talán a Selle nyergek amik jó de nem tudom.

Találkoztam ilyen választási lehetőséggel: -Hab matrix -lassan illeszkedő hab -royal gél

Melyik lenne a legjobb választás ? Tudnátok ajánlani konkrét típust ? Honnan szerezzem be ?

Előre is köszönöm szakértői segítségeteket .

Elküldve: 2020.04.01. 20:57 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

Fejlemények a helyi szakboltba ajánlották és adtak 1 hétre teszt nyerget Szombaton lesz 1 hete , nagyon megvagyok vele elégedve szombaton meg is veszem. Selle smp Trk lesz majd dobok fel képet ha fenn lesz az új.Jó dolog ,hogy vásárlás előtt több napon keresztül ki lehet próbálni a nyerget.

Elküldve: 2020.03.16. 18:10 Mazsola70 

  • Mazsola70 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 6

Sziasztok! Több nyereg kipróbálása után úgy döntöttem,hogy veszek egy sokak által nagy megelégedéssel használt Brooks nyerget!Először a tre- kingemre vettem ennek 7 éve és hamarosan követte az országútimra is egy Brooks! Ennek 5 éve! Soha többet más nyereg csak is Brooks! Mindenkinek nagy megelégedéssel ajánlom! Trekingen b17 classic van,outin team professional!Azt azonban hozzá kell tennem,hogy amíg be nem törik,illetve fel nem veszi az ember altestének a formáját addig vannak bajok,de utána mint ha nem is ülnék semmi olyan remek!

Elküldve: 2020.03.16. 16:20 Procolus 

  • Procolus avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 98

@XCode: Köszi az infót.

Elküldve: 2020.03.16. 16:15 XCode 

  • XCode avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 1487

@Procolus: A Selle Royal nyergek nem rosszak, de kíméletes bánásmód mellett sem tartanak túl sokáig (kb. 15000 km). Vázuk bírná, szivacsos töltelékük, illetve vékony borításuk azonban szeret repedezni. Mindazonáltal nem járhatsz sem jól, sem rosszul, ha Királyi Nyerget vásárolsz. Ár-érték arányuk megfelelő, s az ellenfelek sem kínálnak lényegesen jobbat. Kívánalmaidnak alighanem a férfias Avenue moderate felel meg. Ha súlyosabb egyéniség vagy, akkor ugyanebből a relaxed változat kell neked.

A kocsonyával töltött nyergek általában rövid távon kényelmesebbek, a kemény habbal tömöttek hosszabb távon is jók. Legalábbis ez a tapasztalatom. Mennyivel jobb az „okos” hab, ami előbb vagy utóbb felveszi a feneked alakját? Erről nem tudok nyilatkozni. Úgy 120–150 kilométer után már egyik nyergen sem igazi élvezet a lovaglás.

Vigyázz ülőkédre nagyon. Ne támaszd falhoz, ne ess vele, ne akaszd be valamibe stb., mert kihasad a borítása.

Várd meg még néhány felebarátunk véleményét. Több szem többet lát. A megfelelő nyerget azonban – jó, ha tudod – nehezebb megtalálni, mint életed egyetlen igaz szerelmét.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!