Online alkatrész vásárlás

1-10 (10 hozzászólás)

Elküldve: 2011.05.22. 00:43 ahha86 

  • ahha86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 4
Témaindító hozzászólás:

Azt szeretném megtudni h vkit vágtak már-e át különböző netes bringásboltokban. Kinéztem egy kereket amire nagyon vágyom,de boltban nem ajánlották annyira a netes vásárlást(biztosan érdekből is),azt mondták h kiszednek belőle vmit vagy selejt cuccot adnak,stb. A lényeg h a boltba 20ezerrel drágábban tudják hozni,de nem tudom h neten megbízhatóak-e. Rem tud valaki segíteni,vagy ír vmi hasznosat.

Válaszokat előre is köszi!

Elküldve: 2014.02.09. 20:16 INTERNET 

  • INTERNET avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 6

sziasztok! időtlen idők óta dilemmázom már azon hogy mavic open sport felnit vagy a119-et vegyek. (előre kéne, cserélem a kereket, az agy már régóta porosodik). kb 200Ft a különbség, mindkettőre azt írják hogy (a maga kategóriájában) hibátlan szóval kicsit syntax errort kaptam. ti mit vennétek?

Elküldve: 2013.08.07. 18:13 csokibacsi 

  • csokibacsi avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 1

Sziasztok, Egy kis segítségre lenne szükségem...Most vettem az országútimra új felniket elől-hátulra. Hazahoztam-nem padkázva, szépen kíméletesen körülbelül 100 métert gurulva a szaküzlettől. Mikor felértem, csak akkor vettem észre, hogy tojás - azaz függőlegesen leng ki. Elképzelhető, hogy a gumikopás (maradt a régi, elég avétos) miatt van ez vagy van értelme visszamennem megreklamálni az üzletben, mert csak a felni lehet? Előre is köszi!

Elküldve: 2011.05.22. 22:19 ahha86 

  • ahha86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 4

@airborne: és még annyit hogy nekem a Rodi azért tetszett mert magasperemű, nem tudsz nekem ajánlani vmi magasperemű kereket kb ennyiért?

Elküldve: 2011.05.22. 22:14 ahha86 

  • ahha86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 4

@airborne: úúú ezt mégjobban köszönöm! de azért megkérdezem,hogy a Rodival mi a baj? mert nézegettem ezt az oldalt,de nincsen róla teszt...

Elküldve: 2011.05.22. 14:46 airborne 

  • airborne avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Debreceniek csapat
  • Debreceniek csapat
  • hozzászólások: 168

@ahha86: Én is most fogok kerékszettet venni országútira, szerintem ne Rodi-t vegyél, hanem Mavic Aksiumot. Például innen: http://www.bikeexpress.hu/termek/mavic-aksium_82.php Sokkal erősebb, szebb, merevebb. Árban pedig ugyanannyi.

Elküldve: 2011.05.22. 14:43 airborne 

  • airborne avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Debreceniek csapat
  • Debreceniek csapat
  • hozzászólások: 168

@ahha86: Nem.

Elküldve: 2011.05.22. 13:29 ahha86 

  • ahha86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 4

Köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek!

Még azt megkérdezném h ez: http://bringa.boltaneten.hu/ is olyan megbízható-e mint az e-bike, vagy a ridebike?

Elküldve: 2011.05.22. 10:34 Rober-to 

  • Rober-to avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 464

Kivesznek alkatrészt belőle??? Melyik bicóbolt mondta ezt? Mert akkor ott sem veszek cuccokat, ha ennyi szakértelmük van.

Netán kivesznek a kerékből egy küllőt? Vagy a felnit? Esetleg a csapágygolyót?

Vegyél nyugodtan szerintem is webshopban. Engem a postaköltség zavar nagyon. Ebike nekem mindig Ridebike számlát küld... Szóval... Ugyanakkor a Ridebike-ben nem lehet átvenni.

Van olyan is ahol át lehet venni személyesen pl. BringaButik, de ez inkább egy komoly üzlet, ami mellékesen webshopol is. Ez lenne jó, ha több webshopban lehetne átvenni a cuccot. Sokan nem szeretnek postaköltséget fizetni stb. Meglendítené a forgalmat.

Angol ChainReactionCycles-szel van csak negatív tapasztalatom. Rossz méretű kormányszárat küldtek. na most mit csináljak? Küldjem vissza saját költségen 2-3000 Ft-ért?

Ebike-osoktól 3x rendeltem. 2x várni kellett a cuccra több mint 1 hetet pluszban, mert nehezen ment a beszerzés, noha azt írták e-mailben, hogy 1-2 napon belül meg van a cucc. Viszont korrektül be volt csomagolva minden, meg e-mailre is válaszoltak.

Speed-Way-től egyszer rendeltem küllőt, elhozattam ismerőssel. Itthon néztem, hogy nem jó küllőt adtak. Ismerősöm rohangálhatott vissza és még én éreztem hibásnak magam, hogy rendeltem cuccot, mikor a boltos szúrta el, hogy nem ellenőrizte le, hogy milyen küllőt vett, de a boltos azt mondta, a nagyker csomagolta rosszul a küllőt. Na akkor találjuk ki mi van.

Elküldve: 2011.05.22. 10:03 MRoby 

  • MRoby avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 8

Szia!

Ne hallgass a boltosokra, mert ezek az online shopok is csak egy-egy mezei üzlet által üzemeltetett megoldások. Én eddig az e-bike-ot és a BikeMarket-et használtam és soha semmilyen gondom/panaszom nem volt. Habár eddig nem kellett garanciális cserét igényelnem, szóval csak jó tapasztalataim vannak, főleg, hogy nálunk azért nem igazán vannak profi üzletek...

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!