"Pihekonnyu" trekking bicikli

1-3 (3 hozzászólás)

Elküldve: 2018.10.06. 11:49 malvin82 

  • malvin82 avatar
  • hozzászólások: 2
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok, erdeklodnek hogy hozzaertok tudnak-e ajanlani 10 kg alatti cross/trekking biciklit? (igazabol csomagtarto,sarvedo,stb nem kell :) ) Mivel csak a lakasban tudom tarolni,fel kell vinnem a 4. emeletre.. arkategoria nincs meghatarozva, de jo lenne 200e ft alatt/korul maradni. Rugos villa jo lenne, de tarcsafek, meg hasonlo "extra" irrelevans. Rovid labam van, 175 cm, 17v19" vazmeret amiben gondolkodom (ferfi) marka preferencia nincs.erdekelne,hogy esetleg komplett bicikli kis valtoztatasokkal beleeshet a 10 kg alatti kategoriaba (felni csere pl) koszonom, M.

Elküldve: 2018.10.06. 19:43 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 766

@malvin82: Megnéztem gyorsan, hogy a Canyon (mint viszonylag olcsóbb és nagyobb választékkal rendelkező gyártó) mit tud ajánlani neked. Teleszkóppal csak a Pathlite széria megy. Amiből a legdrágább (570e) is 11,3 kg. (Tárcsa nélkül már senki nem gyárt semmit lassan. Hiába nehezebb sokkal.) Ebből csak alu vázas van.

A Roadlite széria már teló nélküli és csak vékonyabb gumi megy bele. Vagyis ez az országútisabb változat. Ebből a drágábbak karbon vázasak már. A legolcsóbb pont 10kg a katalógus szerint és kb. 250e. De a belépő karbon vázas már csak 8,0 kg és 2000 Euro.

Elküldve: 2018.10.06. 19:28 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 766

@malvin82: Felejtsd el! Ilyet készen nem fogsz találni ennyi pénzért biztosan. Építeni lehet, de az se fog kijönni ennyiből. Még rugós villa nélkül sem! Dupla ennyiből talán. (Teleszkóp nélkül persze.) Én is cipeltem évekig a 4.-re a bringámat. Nem vagyok egy erős alkat, de azért föl tudtam vinni minden nap. Az a bringa olyan 13kg körül volt.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!