Prodigy 981 vagy umf hard steel team (a régebbi verzió) ?

Linkelt termék: Prodigy 981
1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2013.01.20. 20:30 molfer98 

  • molfer98 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 33
Témaindító kérdés:

Kb egy árban vannak használtan. Melyik jobb kezdő streetre? Először 26" majd később 24"-es kerékkel akarom használni.

Elküldve: 2013.01.30. 07:50 orangex 

  • orangex avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 4

Én is a prodigy 9.81-et ajánlom . Én 24-essel használom, és mivel ez egy 26-os váz, ezért hosszabb mint a legtöbb 24-es. Mindenféleképpen teleszkóppal ajánlom, mert igaza van prox47 nek, egy kp-nál beakadhat a lábad ha merev villát használsz.. Forogni elég könnyű vele, csak sajnos van még 1 hátránya, kicsi a hely a hátsó keréknek. Pl ha 24-essel használod a külső ne legyen szélesebb 2.25, mert csak 1 kicsi 8-ast raksz bele, a szélesebb gumi rögtön beleér a vázba. Persze van rá megoldás, ismerősöm összenyomta a váz azon részét, még azóta is bírja, de azért ez egy elég drasztikus módszer, szóval ezt azért annyira nem ajánlom...

Elküldve: 2013.01.21. 00:58 Prox47 

  • Prox47 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 171

a 981 baromi rövid váz, merev villával az első kerék éppenhogy elfordul a pedáltól (26os kerékkel), de emiatt nagyon jól forgatható a váz, viszont elvileg dirt váz ezért ha sokat forogsz talajon meg szintezel egy idő után több helyen el fog törni, 2 ismerősömnek is ez van és jó pár helyen meg lett már hegesztve, de szerencsére ennek ellenére is jól bírja, és mivel olcsó a váz talán még ez meg is bocsátható neki

a régi steel teamről nem sokat tudok mondani, de az új az eléggé hosszúra sikerült és néhány alacsonyabb merev villával eléggé kényelmetlen geot ad, 100as teló tetszik neki igazán vagy magasabb merev villák, nem tudom geoban mennyit változtattak, lehet a régi is ilyen hosszú volt még

viszont én a 24es kereket max a régi steel teambe ajánlom, az talán úgy lett megcsinálva hogy v-fék felfogatás is volt rajta 24es kerékhez is, viszont a 981 nagyon alacsony lehet 24essel és talán semmivel nem lesz jobban kezelhető mivel eleve egy nagyon rövid vázról van szó, szóval nehéz dönteni én a 981re szavaznék, 2 ismerősömnek már bejött, az újabb steel team pedig csalódás egy 3.nak, de ettől még nem biztos hogy a régi is ilyen elcseszett lehet

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!