Rock Shox Judy C szervizelése

Linkelt termék: Rock Shox Judy C
1-9 (9 válasz)

Elküldve: 2012.05.05. 11:42 aranylaszlo 

  • aranylaszlo avatar
  • sima XC-s
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • hozzászólások: 3
Témaindító kérdés:

Sziasztok. Kérdésem lenne. :) Hozzájutottam a napokban egy szép állapotú RS Judy C -hez. Ha jól tudom olajfürdős kenése van a rugóknak, de az előző tulaj (első tulaj) azt mondta, hogy szerinte nem volt még szétszedve a teló, hacsak a szervizben nem nézegettek bele, ha elvitte a bringáját. Nos ... a konkrét kérdésem az lenne, hogy szervizelt e már közületek ilyet valaki, s hogy ezt hogyan oldotta meg. Kivettem mindkét láb aljából a két rögzítő csavart, de nem bírom széthúzni :S

Elküldve: 2012.11.03. 23:56 99jana 

  • 99jana avatar
  • sima XC-s
  • Freeriderz SE csapat
  • Freeriderz SE csapat
  • hozzászólások: 5

Milyen szervìzt ajánlotok

Elküldve: 2012.06.09. 22:05 Soldier30 

  • Soldier30 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 3

@meridásgaluska: Köszi az állítás megoldódott. de viszont van egy kis bibi. Most lett szervízelve szakboltan. Olajcsere stb.. mikor tekerek, elég hangos "fém hangú" zörejek hallatszanak a villa felől.. Cseréltem már kereket hátha az agy ból jön a hang,de annál is hallatszódott:( Így kizárásos alapon a villa jöhet szóba. Sima aszfalton használom csak országúti távolsági bringázásra.. Milyen villát ajánlotok,ha esetleg cserére kerülne a sor? Suntour villa valamelyik fajtája? azok az én pénztárcámnak megfizethetőek. A szakboltba az eladó srác azt mondta,ezek a villák megfelelőek sima terepre.. véleményetek? esetleg ha valaki már találkozott ilyen jelenséggel jó lenne ha megírná.. köszönöm

Elküldve: 2012.06.01. 22:40 meridásgaluska 

  • meridásgaluska avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 381

@Soldier30:a dart 3-as telómon is nehezen ment az állítás de működött egyáltalán nincs a 2 végpont között különbség, ha nincs akkor vegyél egy olyan állítót használtan

Elküldve: 2012.06.01. 20:53 Soldier30 

  • Soldier30 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 3

Valaki válaszolna?

Elküldve: 2012.05.30. 20:45 Soldier30 

  • Soldier30 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 3

Sziasztok lenne egy tisztelet teljes kérdésem hozzátok. Vettem egy Merida bringát amin Judy ROCK SHOX USA villa van,,. de az a gond vele alig lehet tekerni a gombot azt is nehezen,és szinte nem változtat semmit a rugózásson. mozogni mozog,de zavar hogy nem reagál.

Régebben egy Merida matts sport 300 as olcsó montim volt amink ki tudja már milyen olcsó kategóriás villa ha jól emlékszem(Suntour XCM) volt. anno a kerékpárt 57000 ért vettem ezért gondolom valami hoki villa volt de azon ha tekeretem a gombot és azt akartam hogy kemény legyen és ne rugózzon akkor azt be is tudtam olyanra álítani. Ha meg azt akartam,hogy könnyen rugózzon akkor meg olyanra.. tökéletesen lehetett álitani.. lehet a villa rossz amivel eladták nekem a bringát?

Elküldve: 2012.05.08. 16:57 aranylaszlo 

  • aranylaszlo avatar
  • sima XC-s
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • hozzászólások: 3

Köszi srácok, ennyivel is okosabb lettem ... :) Ráadásul tényleg olajfürdős a kenése. Valamint amit a telóval kapcsolatban meg kell jegyezzek, hogy bár nem egy mai darab, de ennyire tiszta belsővel még nem találkoztam, gondolom ez eleve a ritka használatból, mivel tudomásom szerint nem volt karbantartva! Amúgy eladó :DDDDD

Elküldve: 2012.05.05. 11:58 bikeviktor 

  • bikeviktor avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 2

@aranylaszlo: Szia itt a számom csörögj rám 0620 4390625

Elküldve: 2012.05.05. 11:56 meridásgaluska 

  • meridásgaluska avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 381

kitekered a csavart egy kicsit-pár fordulat-és megütögeted ha benntebb mentek a csavarok akkor kicsavarod és széthúzod http://www.youtube.com/watch?v=Yl0GdF0w5hI

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!