Rock Shox Pike maxle tengely miért szorul?

Linkelt termék: Rock Shox Pike 454 U-Turn
1-5 (5 válasz)

Elküldve: 2013.02.15. 19:39 csabkafeny 

  • csabkafeny avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 5
Témaindító kérdés:

Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem mondani,h miért nem jön ki a tengely a pike-ból? K.b. 2centit kijön és ott meg áll. Valahogy mozgatás, idő és idegbajoskodás árán kiszokott jönni, de... pff... Nem így kéne működnie. Novatek agyon húzgálgatom :)

Előre is kösz!

Elküldve: 2013.02.16. 11:24 csabkafeny 

  • csabkafeny avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 5

Ezek az egyszerű dolgok, eszembe sem jutottak. Pedig valóban a legkézenfekvőbb megoldások! Nagyon kösz srácok a segítséget!

Elküldve: 2013.02.16. 08:51 bundasalma 

  • bundasalma avatar
  • DH/Freeride arc
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • Akik szeretnek szerelni csapat
  • hozzászólások: 97

annyira azért nem silány :-D legalábbis én amit használtam semmi baja nem volt 2004 novemberében vettem, ősszel adtam el, volt 2-is belőle de egyikkel sem volt baj, pedig az ujabbat odavertem egy fának és a gyorszár karja is elfordult kb 30 fokkal, ugye amibe befekszik ki is hajlott. én a helyedben szétszedném megtisztogatnám, ha kell kicsit smirglivel is hogy tényleg fémtiszta legyen, meg a műanyag kupakot is, és aztán kennék rá egy kis zsírt...nem egy nagy dolog, mégsem használják az emberek, rengeteg olyan alkatrészt látni, hogy semmi kenést nem adnak neki, full szárazon használnak dolgkokat, megtépik, aztán csodálkoznak ha eltörik, beszorul, elromlik valami...egy próbát megér :-)

Elküldve: 2013.02.16. 02:24 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@csabkafeny: a silány minősége miatt. nekem is hasonló problémám volt. a vége az lett, hogy eltört a tengely. de a domain-nek ez volt akkor a kegyelemdöfés mert már mindene el volt akkor törve. ha sikerül kiszedni akkor annyi tippet tudok adni, hogy jó alaposan olajozd/zsírozd be és néha mozgasd meg, hogy ne rohadjon össze.

Elküldve: 2013.02.15. 23:32 viktor123 

  • viktor123 avatar
  • dirt/street gyerek
  • Pedal Kick csapat
  • Pedal Kick csapat
  • hozzászólások: 59

szia ! nekem általában azert nem jön ki az enyémből mert a csavar felöli oldalon beleszorul az a kis müanyag darab ami szétfeszíti a fémet hogy beleszoruljon a menetben ugy szoktam hogy kihozum az egészet és valami hosszú valamivel kiütöm azt a kis darabot csak vigázz mert könnyen kirepül van ott egy rugó is !:)

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!