Rock Shox Recon perselycsere?

Linkelt termék: Rock Shox Recon SL
1-7 (7 válasz)

Elküldve: 2015.12.12. 21:58 meridásgaluska 

  • meridásgaluska avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 381
Témaindító kérdés:

Üdv!

Van egy recon sl villám, 2010 körüli gyártmány és elkezdett kotyogni. Írtam a biker kft-nek mert elvileg ők a forgalmazói, de azt mondták nincs perselyük és nem is cseréleik... kicsit nonszensz de ez van. Írtam egy közeli szerviznek is de ők se vállalnak cserét. Hol tudnám kicseréltetni? Tudom, hogy otthon is meg lehet csinálni, csak kell hozzá egy speckó szerszám, ami meg boltba véve drága, esztergáltatni meg úgyszintén szerintem. Ha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, tanácsa az ossza meg velem legyen oly szíves!

Köszönöm!

Elküldve: 2015.12.16. 18:06 sipi88 

  • sipi88 avatar
  • sima XC-s
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • hozzászólások: 352

Ha kotyog az már régen baj. Jó eséllyel a láb is kitágult és új persellyel is hamar ugyanúgy fog kotyogni.

Elküldve: 2015.12.13. 22:34 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

Legalábbis nekem anno azt mondták, hogy a kowa villák évtizedeket kibír rendesen szervizelve és el is hiszem :)

Elküldve: 2015.12.13. 22:33 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

@meridásgaluska: Állítólag egy rendes villa kibír simán egy évtizedet mire elkopna a persely, szerintem a régi marzók is előbb törtek szét mint bármi baja lenne a perselynek.

Ez már ígéretesebbnek tűnik, de vizsgaidőszakban annyira nem akarok keresgélni :D Sok szerencsét hozzá. Lehet azzal jársz jól, ha használod amíg lehet, vagy szerzel egy donor alkatrészt hozzá. http://www.birota.ru/manuals/rockshox/service_guides/BushingServiceGuide.pdf

Elküldve: 2015.12.13. 12:44 meridásgaluska 

  • meridásgaluska avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 381

@BF2 hungarolada: köszi a választ! Interneten már kerestem és találtam is. Rendelni tudok perselyt csak belerakni nem tudom mert ahhoz vagy esztergáltatni kell szerszámot vagy venni, ami meg nem olcsó mulatság sajna... akkor lehet az van amire számítottam. ha kikopik akkor addig használja az ember amíg csak tudja, utána kuka... szégyen

Elküldve: 2015.12.13. 01:08 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

Hát ez a videó valami vicc lehet. Jobbat egyenlőre nem találtam, de olyan nincs, hogy valami nincs fenn az interneten. :) Salamon Andrást még megkérdezném, vagy valamelyik nívósabb szervizt itthon, hátha tudnak valakit.

Elküldve: 2015.12.13. 01:03 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

https://www.google.hu/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&es_th=1&ie=UTF-8#q=rockshox%20recon%20bushings&es_th=1

Második találat videó vagy, ebay-en meg elég sok persely van hozzá. Én nem nagyon láttam még olyat, aki javítaná. Egyébként ha kicseréled akkor se 100%, hogy jó lesz, mert sztem van olyan opció, hogy maga az anyaga tágul ki

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!