Rock Shox Sektor RL Solo air teleszkóp kattogás.

1-6 (6 válasz)

Elküldve: 2013.08.06. 22:08 csubakkakas 

  • csubakkakas avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 20
Témaindító kérdés:

Az lenne a problémám hogyha hirtelen lenyomom a teleszkópot akkor kattan egyet , kb az első 2-3mm mozgás után van egy kis kattanás , és utána megy tovább rendesen ahogy kell , nem akad meg meg semmi ilyesmi csak kattan egyet a teleszkóp , mintha 2 műanyagot össze koppintanál olyan hangja van , még arra is gondoltam hogy száraz a szimering és annyira rátapad a becsúszóra hogy mikor megindítod van egy kis kattanás emiatt ahogy leválik , de szétszedtem a telót , olajoztam stb , és kattan ugyanúgy egyet mikor hirtelen lenyomom vagy ugrok vele. Ha lassan nyomom le akkor nincsen semmi hangja , de ha hirtelen lenyomom egymásután 10x akkor 10x kattan. Baloldali láb Solo Air , túloldalt Compressio és visszaút csillapítás. Ha valakinek van ötlete hogy miért kattan mikor hirtelen megnyomom örülnék ha segítene.

Elküldve: 2013.08.20. 00:26 egyszervolt 

  • egyszervolt avatar
  • dirt/street gyerek
  • Ride in TATA csapat
  • Ride in TATA csapat
  • hozzászólások: 27

vagy épp ha állítható a rugóútja akkor játszani kell az állítóval hogy pont olyan helyzetbe legyen. nekem pikeom van és ha úgy állítom be akkor nekem is kopog.

Elküldve: 2013.08.20. 00:23 egyszervolt 

  • egyszervolt avatar
  • dirt/street gyerek
  • Ride in TATA csapat
  • Ride in TATA csapat
  • hozzászólások: 27

Szerintem a bal oldalra tudsz ráfújni levegőt de attól még egy puhább rugó is van benne. Ahogy összenyomódik a rugó valamelyik irányba kimozdul és a BECSÚSZÓ falának ütődik. Nekem is volt már hasonló. A rugókon középen szokott lenni egy gumi ráhúzva és ettől megszűnik a hang. Lehet hogy a tiéden nincsen. Ilyen gumit nem tudom hogy hol lehet beszerezni de szerintem ha egy nagyon vékony belsőt húzol rá ami FESZÜL rajta, akkor elvileg jó kell hogy legyen. Igazából baja nem lesz a telónak csak a hang...

Elküldve: 2013.08.20. 00:16 csubakkakas 

  • csubakkakas avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 20

hasonló , de a tied az sztem a rugó miatt kopog ahogyan nekiütközik a láb falának

Elküldve: 2013.08.19. 21:25 Roose 

  • Roose avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 3

@csubakkakas: Én most vettem használtan teleszkópot és az enyémnek is ilyen baja van, legalábbis erre hasonlít. Itt egy videó róla. Tiéd is ilyet csinál? http://www.youtube.com/watch?v=3cpDnZ8pirM

Ha sikerült orvosolnod megoszthatnád velem!

Elküldve: 2013.08.08. 12:05 csubakkakas 

  • csubakkakas avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 20

még annyi hogy , 15w olajat írnak a lábba de én 20w olajat tettem bele mert csak az volt itthon , de ez csak a láb-ba került , nemhiszem hogy emiatt kattanna.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!