RST First. Milyen a mozgása?

Linkelt termék: RST First
1-8 (8 válasz)

Elküldve: 2011.09.26. 18:35 Dane95 

  • Dane95 avatar
  • sima XC-s
  • Trek Bicycles Team csapat
  • Trek Bicycles Team csapat
  • hozzászólások: 59
Témaindító kérdés:

Azt szeretném kérdezni, hogy milyen a mozgása a fent említett telónak? Ebben a videóban jónak látszik. Szerintetek? http://www.youtube.com/watch?v=czsiBvT-xN8&feature=related

Elküldve: 2011.10.18. 22:04 sirfrancisd 

  • sirfrancisd avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 4

Én az Author kereskedőket ajánlom, bár sajna egyre kevesebb helyen vannak, de internetről mehet, én is úgy vettem-, még alkudni is sikerült:).

Aztán még ajánlható az ebay.de és hasonló oldalak, de ott csak a magas minősítésű eladóktól szabad venni, jó még az amazon.de is.

Elküldve: 2011.10.18. 21:51 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

és hol lehet ilyet venni? :D

Elküldve: 2011.10.18. 21:12 sirfrancisd 

  • sirfrancisd avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 4

Hello!

@Dane95

Már a második ilyen szériájú villa tulajdonosa vagyok-, és nem azért mert tönkrement volna, csak a boltba rontották el az elsőt; túl rövidre vágták a nyakát, és nem lett jó a vázamba.:(

Viszont a felvetésedre válaszolva teljesen igaz a fenti állítás; a Reba kisrokona, a szervízigénye nagyon alacsony, az én kb. 8000 km-emet is simán viszi évi egy szervízzel. Alkatrészt még nem kellett benne cserélnem.

Teszt van róla a német MountainBike Magazin-ban, bő két éve tesztgyőztes(!) volt a kategóriájában.

Az ára pedig töredéke a többi túlmarketingolt villának. Ja, és a fejlesztésre is adnak nagyon, ha valakinek kell, még vezeték nélküli távirányítós változata is van.

Elküldve: 2011.09.27. 16:03 mematyi 

  • mematyi avatar
  • sima XC-s
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • hozzászólások: 280

RST’s First is a very classy air sprung fork that’s cheaper than a RockShox alternative for manufacturers to buy in. Compression and rebound damping are excellent, and adjustable, and the lockout lever on top of the right hand leg is very effective, leaving a small amount of compression to even out tiny bumps. The tracking is excellent too. We were really impressed with the trail feel of the RST First air fork on the KHS. Hopefully its longer-term durability will match first impressions.

-BikeRadar

Elküldve: 2011.09.26. 20:24 mematyi 

  • mematyi avatar
  • sima XC-s
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • hozzászólások: 280

Persze. Mondjuk míg nem olvashatunk róla tesztet, addíg nem lehet tudni. De nagyon rosszat nem vehetsz

Elküldve: 2011.09.26. 19:38 Dane95 

  • Dane95 avatar
  • sima XC-s
  • Trek Bicycles Team csapat
  • Trek Bicycles Team csapat
  • hozzászólások: 59

Igen ennek a 2012-es modelljét néztem ki. Csak az a baj annyi típusa létezik, hogy nem nagyon tudok rajta kiigazodni, az meg a másik, hogy alig forgalmazzák Magyarországon. Különben sok külföldi újság az RS Reba mozgásához hasonlítják csak hát ez jóval olcsóbb.

Elküldve: 2011.09.26. 18:50 mematyi 

  • mematyi avatar
  • sima XC-s
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • hozzászólások: 280

http://www.rst.com.tw/ct/product/product2.jsp?id=PI1249370880787

HA erre gondolsz, szerintem nem rosz, sőt. Valahol úgy láttam, az új ára is eléggé kedvező.

Szerintem egy levegős teleszkóp annyira nem mozoghat rosszul, mint egyes rugósok, mert azért ezt annyira nem lehet elmismásolni, mint egy egyszerű rugót.

Nem véletlenül nincs tele a piac olcsó szar levegős telókkal.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!