RST Launch-ba szerelhető csillapítás házilag?

Linkelt termék: RST Launch
1-11 (11 válasz)

Elküldve: 2013.09.30. 08:50 borsasd 

  • borsasd avatar
  • DH/Freeride arc
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 4
Témaindító kérdés:

az lenne a kérdésem, hogy olvastam valahol, hogy sima rugós villába olajat töltve csillapítást lehet csinálni. Na hogy is van ez? :) mert részletes leírást sehol nem találtam :s szóval pl lehet-e egyáltalán, milyen olaj és hova kell tölteni? Ja és mennyit? Köszi

Elküldve: 2013.10.02. 07:54 Faisst 

  • Faisst avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 32

@borsasd: nekem 1 hèt alatt ment tönkre a zsír uj launch,ami a bringàban volt gyàrilag :) èn inkàbb a mostani totemre mondom azt,hogy finoman mozog ;)

Elküldve: 2013.10.01. 18:37 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@borsasd: sose volt jó féle launch. a rossz dolgok azok mind megvannak neked is csak neked amiatt jó. ha kipróbálnál egy rendesen mozgó teleszkópot pl.: az axon-omat kicsit másképp látnád a dolgokat a foxról ne is beszéljünk mert az egy másik kategória. egy jó teleszkóp finoman mozog oda-vissza és nem csattog/ránt vissza és hasonlók.

Elküldve: 2013.10.01. 18:20 borsasd 

  • borsasd avatar
  • DH/Freeride arc
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 4

@BalageUMF: nem koppan, tehát nem hallani iszonyú halkan és szépen mozog, nem akadozik és a legkissebb erőhatásra is elindul, és ki is mozogja az útját. nálam ez jó mozgás... csak ha gyorsan felrántom az elejét, érezni(de nem hallani) hogy túl gyorsan jön vissza(mivel nincs benne csillapítás, csak 2 rugó). nekem egyenlőre bejött és remélem jó is lessz amíg nem lesz pénzem egy "jó" telóra. most nem isteníteni akarom, de eddig egyáltalán nem tapasztaltam azt a sok rossz dolgot amit mindenki ír róla. ja és nekem 2007-es van az lehet hogy még jó féle...

Elküldve: 2013.10.01. 18:18 belaoil9 

  • belaoil9 avatar
  • BMX gyilkoló
  • kertes street dirt csapat
  • kertes street dirt csapat
  • hozzászólások: 61

@BalageUMF: mit merészelsz, hogy egy rst rossz hát te mit szívtál??? az rst nagyon olcsó és jó....kalapácsnak gondolj bele milyen drága egy kalapács 6-7e és egy rst 5e használtan Összegezve 3cmt mozog aztán beáll hacsak elnem törik addig!

Elküldve: 2013.10.01. 18:08 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@borsasd: akkor leszólom én.

nos, ha kifele koppan akkor kurvára nem mozog jól és a jó mozgás nem azt jelenti, hogy ha ráállsz akkor lemegy meg csattog össze vissza. próbáltam szervizelni launch-ot de semmi se hatott rá és hidd el. nemhogy az 50 kilód alatt de még 30 kiló alatt is képes eltörni. ezek olyan semmilyen teleszkópok arra valók, hogy megmutasd, hogy van de nem jó semmire. még a túra biciklimben lévő axon is különb.

Elküldve: 2013.10.01. 15:03 hkrisz1997 

  • hkrisz1997 avatar
  • DH/Freeride arc
  • Jhon Hill Gang csapat
  • Jhon Hill Gang csapat
  • hozzászólások: 10

Hali ha kifele koppan akkor a becsúszó alja és a nyomórúd "talpa" közé kell rakni egy gumi cuccot, mert a gyári szétment és okés lessz.

Elküldve: 2013.10.01. 11:36 drummerdevil 

  • drummerdevil avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 201

@borsasd: Szia! Ez nem leszólás volt Faisst részéről, hanem javaslat, még ha nem is a legszebb formában.Mellesleg a Launch tényleg nem egy jó teló.Kategóriájában és árában találsz nála jobbat is :)

Elküldve: 2013.10.01. 09:26 Faisst 

  • Faisst avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 32

@borsasd: Nem szolom le egyaltalan!3 eve en is ilyennel kezdtem :D

Elküldve: 2013.10.01. 07:40 borsasd 

  • borsasd avatar
  • DH/Freeride arc
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 4

tehát akkor ez így nem működik? Amúgy a szimmeringek teljesen jók. És nem kell leszólni a launchot tudod másnak nem biztos hogy telik jobbra. Én pl most vettem egyet használtan, szétszedtem, kipucoltam, rendesen bezsíroztam és olyan jól mozog ahogy nem is gondoltam volna, csak még mindig koppan kifele ezér kérdeztem. Ja és olvastam hogy törik, de az 50 kilóm alatt nem gondolnám hogy bármi probléma lenne.

Elküldve: 2013.09.30. 11:54 Faisst 

  • Faisst avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 32

Felejtsd el az egészet,úgy ahogy van.Gyűjts rendes villára inkább.Hidd el,jobban jársz vele.Ha beleöntesz egy launch telóba olajat,semmi nem fog történni,csak orrán száján fossa majd az oda nem illő olajat :)

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!