Saint vs LX vs Race Face Ride- fr-re melyik jobb?

1-5 (5 válasz)

Elküldve: 2011.02.10. 19:00 verbatim 

  • verbatim avatar
  • dirt/street gyerek
  • BIKE BANDITS csapat
  • BIKE BANDITS csapat
  • hozzászólások: 1
Témaindító kérdés:

sziasztok! segítséget kérek abba hogy street, freeride és dirtre melyik jobb hajtókar. amint megtudom amit akartam azután rögtön le is törlöm az albumot tudom hogy vann vélemények meg több száz ilyen album A HAJTÓKAROK EGY SHIMANO SAINT,EGY SHIMANO LX ÉS EGY Race Face Ride

Elküldve: 2011.05.20. 19:53 Don Pepe 

  • Don Pepe avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 29

Relative olcsobban meg lehet kapni az integralt Lx et, van par imeros, aki 2-3 eve nyomja a dht, versenyeket is, es rendesen felszerelve, kihezagolva semmi baja sincs, en azt javasolnam, hasznaltan 18 korul is ki lehet fogni jokat, meg 14e-ert is lattam neha lanctanyer nelkul.

Elküldve: 2011.05.19. 16:59 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

ha olcsó integrált hajtást akarsz venni, akkor ott vannak a deore és bts integrált hajtások, de ha engedi a pénztárcád, akkor raceface atlas, evolve dh, esetleg evolve xc, diabolus és régi saint között válassz

Elküldve: 2011.05.18. 11:03 BGAME96 

  • BGAME96 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 5

Én mindenképpen saint-ot vennék ha a pénztárcám is engedné, de hogyha még van más alkatrész is amit venni akarsz akkor az lx is tökéletes!

Elküldve: 2011.02.11. 23:28 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

Amiket felsoroltál, azok mind ugye integrált hollowtech hajtások, tehát bármelyiket választod bírni fogja oldal és hajtásirányba is. Igazábol nem nagyon értem személy szerint a kérdést, mert ez mind egy kategória az árakat kivéve. Egy olyan kérdés, hogy isis/howitzer/hollowtech között kéne választani, ott tényleg lehet jó tanácsokat adni, de egy kategóriába tartozó hajtókaroknál felesleges a kérdés, mert mindegyik jó lesz. Nekem például race face evolve dh hollowtech hajtásom van és azon kívül, hogy nagyon merev olyan könnyű, hogy el sem hittem és mégis egy vastag tömb az egész.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!