Schwalbe Smart Sam 2017

Linkelt termék: Schwalbe Smart Sam
1-4 (4 válasz)

Elküldve: 2017.01.22. 11:59 Bánovics Barna 

  • Bánovics Barna avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 7
Témaindító kérdés:

Most nemrégiben jelent meg rose-on és ebike-on is a 2017-es smart sam aminek a mintázata más lett.Olvastam hogy mindenki dícséri a gumit de ahogy láttam a 17-es példányról még nincs vélemény csak az előző évjáratról.Így nem igazán tudom hogy melyiket éri meg megvenni.Valaki tudja esetleg hogy rosszabb/jobb lett-e?

Elküldve: 2017.08.26. 09:44 Suller Zsolt 

  • Suller Zsolt avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 15

Én kb 2 hónapja használom és nekem bejött. Egyszer volt egy defektem már vele (akáctüske) de ez benne van a pakliban. Vegyes utakon használom, de inkább terepen. Aszfalton nyilván van hangja, meg vissza is fog valamennyire, bár a középső mintázat elvileg éppen ez ellen van. Terepen jól harap. (bár hegyen még nem használtam.)

De ez is csak szubjektív vélemény.

Pár adat: 19c felnin a 2.6" széles gumi 63-64mm széles tolómérővel mérve. Hátulra nekem éppen hogy befért. Sajnos így nagyon kell figyelnem, hogy van-e a hátsó kerékben 8-as. A kerék átmérője is nagyobb lett 1-2 mm-rel, hiszen a futó felület magasabban (távolabb) van a felnihez képest. (előző külsőm: cst gripper, 2.25 (mért szélessége: 57mm)

Elküldve: 2017.04.14. 23:08 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 878

Sziasztok! Eltelt már több mint két hónap, van-e már esetleg valakinek tapasztalata az új 2017-es gumiról? :)

( Már szerencsére egész versenyképes áron kapható az előző verzióhoz képest :) )

Elküldve: 2017.01.23. 19:52 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 878

Engem is érdekelne, a következő külső szettemet 2017-es Smart Samből szeretném. Szerintem még senkinek nincs érdemi tapasztalata, annyira frissen került forgalomba. Annyit már látok az ebike termékei között hogy alapból drágább lesz mint az eddigi "sima" Smart Sam... :(

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!