Schwalbe Smart Sam vagy Rapid Rob?

1-7 (7 válasz)

Elküldve: 2013.04.06. 18:56 HexagonRider 

  • HexagonRider avatar
  • sima XC-s
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 3
Témaindító kérdés:

Véletlenül az előző kérdésemet az trial kategóriába tettem fel. Ide is leírom a most már konkrét kérdésem. :) Majdnem 50-50% aszfalt -terepre használnám. Picivel több az aszfalt, de azért terepen is megyek. A Kross Hexagon X3-masra alapból Schwalbe CX Comp volt/van felszerelve, ez azonban nagyon gyengének bizonyult, ugyanis alig 2 hónap alatt 2 defektet kaptam vele. Kellene valami strapabíró, ami legfeljebb 5 ezer. Ezt a 2-t ajánlották. Szóval Smart Sam vagy Rapid Rob? :)

Elküldve: 2014.07.10. 15:36 HIGGINS 

  • HIGGINS avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 19

Nekem bejött a Rapid Rob, de most rendelés előtt állok. Gyakorlatilag a mintázaton kívűl van valami jelentősebb különbség? Tapadásilag, ami nálam egyenlőre a legfontosabb, szerintem a Rapid Rob jobb, mivel a futófelülete nagyobb mértékben érintkezik az úttal, legalábbis látszatra.

Én 80%-ban terepen használom a bringát. Valami megjegyzés ehhez esetleg?

Elküldve: 2014.04.17. 11:15 Tamas356 

  • Tamas356 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 39

@Tamas356: most látom egy éves kérdés, gondolom tárgytalan! nem kellene törölni? látom más is kommenteli még

Elküldve: 2014.04.17. 11:14 Tamas356 

  • Tamas356 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 39

http://revomag.hu/2013/schwalbe-land-cruiser-tartosteszt-elet-a-csucs-alatt/ Ez a neked való gumi, amiket néztél azok terepgumik, én http://www.testbike.hu/velemeny/kulso-gumi/kenda-k847 használom, aszfalton hangtalanul suhan, terepen meg fog a szélső bütykök miatt, persze csak korlátozottan

Elküldve: 2014.04.17. 11:07 Repcsin Benjámin 

  • Repcsin Benjámin avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 4

Szia szerintem jobb a Smart sam,mert sokkal jobban teljesít én nagyon szeretem,mert majdnem egy éve használom,és egyszer sem kaptam vele defektet,terepen nagyon jól teljesít,de a sarat nem nagyon szereti,de még így sem mondhatom azt,hogy a Rapid Rob jobb lenne nála,egyszerűsítve szerintem a Smart Sam jobb

Elküldve: 2013.04.07. 11:45 __opp__ 

  • __opp__ avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 218

@HexagonRider: A smart sam jo valasztas vegyes felhasznalasra,ha ennyit szansz ra, eleg sokat hasznaltam aszfalton is es nem kopott feltunoen gyorsan. A defektvedelme is elmegy. A masik svalbét nem probáltam...

Elküldve: 2013.04.07. 11:10 Performix 

  • Performix avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 63

@HexagonRider: Hali, Nekem Rapid Rob van és kaptam már defektet vele. Szóval a defektvédelme ennek sem lesz jobb. Egy apró tüske simán átszúrta. Az aszfaltot nem annyira szereti, mert iszonyatosan kopik, de terepen tökéletes. Én szinte csak terepen megyek vele. Aszfaltra egyiket sem ajánlom, mindkettő terepgumi. Ha leginkább aszfalton szeretnéd használni akkor oda a CX-hez hasonló minta megfelelőbb.

Üdv: T.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!