Scott G-Zero FX-re lehet duplaválllas telót tenni?

Linkelt termék: Scott G-Zero FX
1-9 (9 válasz)

Elküldve: 2013.03.24. 17:58 Molylepke 

  • Molylepke avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 29
Témaindító kérdés:

Hali! El Dh-sitanám a biciklim. Jelenleg egy Marzocchi Bomber Drop off van benne. Szeretnék egy duplavállasat tenni a helyére. Valami használtat, olcsót. Marzocchi Triple? Vagy Ti mit ajánlotok? Egyáltalán elbirná a telót a villa? Egyébként mire jó ez a bicikli? Lehet nyúzni? Egy fél hónapja vettem, nem vagyok jártas az ilyenekben. Segitség :) Előre is köszönöm a válaszokat.

Elküldve: 2013.03.24. 21:59 KisCsendes 

  • KisCsendes avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 55

@Molylepke: nincs mit :)

Elküldve: 2013.03.24. 21:58 KisCsendes 

  • KisCsendes avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 55

egyébként amiket felsoroltam,a dupla vállasok kijönnek 100-110ezer Ft-ból a szimpla vállasok meg enné olcsóbbak

Elküldve: 2013.03.24. 21:56 Molylepke 

  • Molylepke avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 29

@KisCsendes: Bizom benne :) Nem tudom még mit bir a váz. Jó sok tipust felsoroltál, ebből lehet válogatni. Köszönöm :)

Elküldve: 2013.03.24. 21:53 KisCsendes 

  • KisCsendes avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 55

@Molylepke: először is a Drop-off-on kellene hogy legyen levegőráfújás,ha azt akarod hogy puhább legyen engedj ki egy kis levegőt belőle.ha pedig nagy utas szimpla vállast akarsz akkor ne vegyél RockShox Domaint mert repedős,én magam is megjártam vele.ha szimpla vállast akarsz akkor vegyél egy Marzocchi 66-ot bármelyik évjáratból,a 2008-ason kivul.Vagy ha dupla vállast akarsz akkor egy 2008-2009-es RS. Boxxert végy.Vehetsz újabbat is,de az drágább.Esetleg Marzocchi 888-at.De szerintem Fox-ot ne vegyél.Nem azért mert nem jó,hanem azért mert túl drága és van olyan jó a mozgása egy Marzo 66-nak is.De BoFF-nak igaza van,előbb a Drop-off-ot nyírd ki (ha tudod :D) és utána jöhet valami jobb.De vigyázz,nehogy előbb haljon meg a váz mint a villa :D.

Elküldve: 2013.03.24. 21:34 Molylepke 

  • Molylepke avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 29

@BoFF: Köszönöm a választ. Ha szétgyilkoltam, amit még ma megtehetek.. Hehe.. Nem fogom. Szóval ha váltani szeretnék akkor miket nézzek, milyen árkategóriában? Melyik mozog a legpuhábban? Előre is köszönöm. Üdv.

Elküldve: 2013.03.24. 20:49 BoFF 

  • BoFF avatar
  • sima XC-s
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 51

@Molylepke: Biztos lehet de nem tudom biztosra mondani úgyhogy most ellent mondok magamnak. :D Sose volt olyan telóm. De szerintem lehet cserélni benne rúgót. Amúgy az a Marzó se rossz szerintem. Előbb ezt gyilkold szét, gyakorlásra tökéletes aztán ha már komolyabban megy a dolog veszel egy jobb/nagyobb villát.

Elküldve: 2013.03.24. 20:34 Molylepke 

  • Molylepke avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 29

@BoFF: Ugye? Cseles kérdés.. :DD A Marzocchi Bomber Drop off nem elég jó? Nekem nagyobb rugóút kell. Viszont a másik, hogy ebbe a telóba lehet valami puhább rugót tenni? 60 kiló vagyok és nem mozogja ki az útját!

Elküldve: 2013.03.24. 20:25 BoFF 

  • BoFF avatar
  • sima XC-s
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 51

Hogy a teló bírni fogja a villát? :DD hát ez cseles kérdés öcsém..:D Amúgy én azt javaslom, hogy inkább valami nagyon jó szimpla vállasat vegyél. Amúgy meg ez nem egy DH váz. Valami fox vagy rock shox totem. Nem olcsók de valami ilyesmibe gondolkodj vagy olcsóbban is lehet valamit csak DH-hoz azért kell a rugóút.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!