Selle SMP Strike TRK nyereg repedés?

Linkelt termék: Selle SMP Strike TRK
1-4 (4 válasz)

Elküldve: 2017.10.15. 10:09 kpityu79 

  • kpityu79 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 223
Témaindító kérdés:

Üdv Találkozott már valaki, ilyen nyereg használatakor repedezéssel pár hónap után? https://foto.testbike.hu/index.php?p=foto&gid=15754&id=15&pp=mygl

Elküldve: 2018.09.09. 20:12 kpityu79 

  • kpityu79 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 223

@kpityu79: Üdv Megint problémám van a nyereggel. A repedezett helyett kaptam garanciális cserében egy újat. Használom már egy ideje, és ennek meg a nyeregpálcája tört el. Az lenne a kérdés, hogy javítható ( hegeszthető ) vagy próbáljak egy ilyen pálcát szerezni, mert úgy látom cserélhető. Vagy még az van, hogy veszek egy ugyanilyet és lesz tartalék nyergem, mert a pálcatörésen kívül semmi baja. Ha valaki járt már hasonló cipőben akkor tanácsot elfogadok. Előre is köszi.

Elküldve: 2017.10.15. 17:46 kpityu79 

  • kpityu79 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 223

@XCode: Hát igen, szerintem is javítgatni nem igazán kellene. Az a fura, hogy mindkét bringámon ilyen nyereg van, de csak az egyik kezdett megrepedezni.

Elküldve: 2017.10.15. 14:06 XCode 

  • XCode avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • Hétköznapi kerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 1487

@kpityu79: A szóban forgó nyeregről nem tudok nyilatkozni, más ülőkék hasonló bajával azonban két ízben is találkoztam. Először csak a repedezés előjeleit tapasztaltam: jellegzetes vonalak alakultak ki a borításon. Azután megjelentek a repedések is, s egyre mélyebbek lettek. Jó ideig nem történt semmi, majd az első nyereg esetében mállani kezdett a repedezett rész, s egy idő után olyan lett szerencsétlen ülőke, mint a félig nyúzott bakkecske. A második nyerget még most is nyüstölöm, de ez még nem adta meg magát. Repedezett az ülőfelület, de a borítás még nem engedi el a nyeregtestet.

A javítás módját nem ismerem. Úgy vélem, bármivel is kennéd, foltoznád a megroggyant részt, az nem lenne kellően erős, s ez okból nem állná a sarat kellően hosszú ideig.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!