Shimano Deore LX

Linkelt termék: Shimano Deore LX
1-6 (6 válasz)

Elküldve: 2023.04.27. 11:04 Csatári1 

  • Csatári1 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 70
Témaindító kérdés:

Vagy egy shimano deore fc-m570 hajtókarom vettem hozzá univerzális BBB BTL-14 Powerpull hajtóműlehúzót a problémám az hiába követtem a gyártói út mutatás a hajtóműlehúzóét illetve a neten lévő szerelős videókét a hajtóműlehúzó kiszaggata a hajtókarból a menetet de attól a tengelyen maradtak a hajtókarok. Van esélyrá meg menteti új menetet vágni bele vagy flexel gyaluljam le és álljak át octalinkre?

Elküldve: 2023.04.28. 09:45 bl4ckv0id 

  • bl4ckv0id avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 246

@Csatári1: Szerintem fő részeknél nem érdemes a korhűségre törekedni. Octalink sem rossz, de azonos áron jobbat kapsz integrált megoldásból. Engem még a márka sem érdekel annyira, ha valami jobb. Így lett Funn hajtómű a Deore helyett.

Elküldve: 2023.04.27. 23:11 Csatári1 

  • Csatári1 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 70

@bl4ckv0id: tudom hogy vannak újak és jobbak de engem irritál ha nem egyforma vagy egy márka alkatrészek kiegészítők vannak rajta. Elsősorban próbálok korhű lenni és keresek itthon ugyan ilyet ha nem lesz akkor váltok Octalink-s Hollowtech-s LX-re vagy XT-re esetleg sima Deore amit jó áron kapok használtan

Elküldve: 2023.04.27. 22:10 bl4ckv0id 

  • bl4ckv0id avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 246

Ahogy Mobilarena fórumon is írtam kuka lesz. Flex levág, kihajít, új integrált hajtómű vétel. Jobban jársz. Ezerszer jobb szerelni egy integrált hajtóművet, ez a 4szögletes vacak a kukába való. A Funn hajtóműhöz egy 5-ös imbusz kellett és egy Hollowtech II szerszám (BikeFun van, nagyon jó!).

Elküldve: 2023.04.27. 15:02 __opp__ 

  • __opp__ avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

@Csatári1: jártam így egy pár éves korában 1. alkalommal szervizelendő bringával. Lehet a gyárban túlhúzták és totál rászorult. Nekem a melegítés sem segített, a csavarlazító sem, a karmos lehúzó sem. De egy dolog igen: Sarokcsiszoló :) Azért a helyedben a melegítést megnézném előbb akár egy karmos lehúzóval kombinálva. Ha nincs rá lehetőség és biztos a kezed akkor flex, de védőszemüvegbe mert az alumínium forgács nem jó ha a szemedbe megy...

Elküldve: 2023.04.27. 12:40 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 893

Szerintem inkább vidd el egy szervízbe legközelebb :D amúgy ha gondolod flexeld le és a tengelycsonkokat verd ki kalapáccsal a hajtókarból. Menetfésülés hátha alakít valamit a karon, de nem tennék rá sok pénzt.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!