Shimano Deore LX FD-M531 v. FD-M581 21 sebességes rendszeren?

Linkelt termék: Shimano Deore LX
1-2 (2 válasz)

Elküldve: 2013.04.28. 22:57 rbalint2 

  • rbalint2 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2
Témaindító kérdés:

Sziasztok! Adott egy lassan nagykorú 1996-os Jamis durango AL MTB bringa. Anno nem sokat használt, most újra előkerült. Még 3×7-es STX RC-H.váltó, HG60?(95-ös LX)racsnisor, Sachs HG61 lánc, Sugino hajtókar, rapidfire váltókarokkal,Suntour topp-pull E váltó, felülhúzós, saját készítésű átalakítóval alul húzósra alakítva. Na én ezt az első váltót szeretném kicserélni, mert az átalakító picit nyúlik, nem az igazi. A gyári görgős szóba sem jöhet, azt cseréltem anno a saját készítésüre, mert az sem tetszett. A mai piacon már nincs 3×7-re ajánlott első váltó ami számomra elfogadható. Még az Alivio sem, anno volt olyanom, elég gyengén muzsikált, a jelenlegi is sokkal jobb. Aszfalt-terep hétvégi harcosként használnám, de azért kap terepen emelkedőnek is, ezért fontos, hogy rakja a középsőről az alsóra terhelés alatt is. A fent említett típusokat néztem ki ár-teljesítmény viszonylatban, csak ugye 3×9-re ajánlva. Működhetnek rendesen a 3×7-en is? THX

Elküldve: 2013.05.01. 20:24 covardale83 

  • covardale83 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • V01 MTB BUDAPEST csapat
  • V01 MTB BUDAPEST csapat
  • hozzászólások: 37

3x7-rendszerre ajánlom a Suncrace M30-as termékcsaládot (M37 az első váltó). Az Alivio konkurenciájának szánták, de jobb annál. Én 3. éve használom, 3x7-es váltórendszerrel. Erősebb a rugója,mint az Acera-Alivio modelleknek. Nem utolsó sorban olcsóbb azoknál.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!