Shimano FH-T300 Problema

1-4 (4 hozzászólás)

Elküldve: 2014.01.11. 20:06 SoldierJohn 

  • SoldierJohn avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 3
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok Egy olyan problemam lenne,hogy meg regebben vettem egy trial bringat es a hatso agyan ereztem,hogy magatol megall,vagyis szorult,amikor centiroztam.. Kivettem a tengelyt, lattam,hogy a konusz vegig van repedve,szo szerint darabok hianyoznak belole.. Elmentem,vettem uj tengelyt,konuszokat es kosarakat.. elkezdtem visszarakni a kis gyurut a golyoskosarra es ereztem,hogy valami a labamra esett.. leneztem es lattam,hogy a labamon van a kazetta test darabokban, a csapagy golyok a szobaban mindenhol.. teljesen szet esett az egesz.. most en ugy tudom,hogy ezeket ugy kell szetszedni,hogy tengely ki es utana benyulni imbusszal es ki lehet tekerni a csavart es egyben lejon az egesz,de nem szetesik az egesz.. Javitsatok ki,ha tevedek,de en ezt igy tudtam.. Szoval ez ilyenkor teljesen kuka,vagy meg javithato a dolog? Csatolok 1-2 kepet,hatha valaki lat benne valamit..

Elküldve: 2014.01.11. 21:03 SoldierJohn 

  • SoldierJohn avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 3

@Solfrutta:

Probaltam visszarakni,ratekerni,mar mindent.. a kerekagyba az a csonk meg teljesen bele van nove.. Probaltam,hogy az imbuszt befogtam a satuba,ugy forgattam a kereket, meg minden ilyen durvabb modszert,de semmi nem segitett.. az alatetek is eleg erdekes allapotban voltak a kazetta test "hegyen",de az a legfurabb,hogy csak ugy kiesett belole...

Elküldve: 2014.01.11. 20:56 Solfrutta 

  • Solfrutta avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 81

@SoldierJohn: Ez egy Silent Clutch kazettatest, szóval nem kalapácsos-rugós, hanem görgős megoldással reteszel.

Próbáld kiszedni az agytestből ami benne maradt, 10-es imbuszkulcs, nagy erőkar, rendes menetes. Aztán a kazettatest külső végén a tengely golyópályája ennek a záróanyája, az balmenetes. Viszont hogy a mechanikáját hogy kell összerakni, arról fogalmam sincs...

Elküldve: 2014.01.11. 20:27 SoldierJohn 

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!