Sigma Pure GPS felvétel

Linkelt termék: Sigma Pure GPS
1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2021.05.16. 20:45 NONO01 

  • NONO01 avatar
  • hozzászólások: 1
Témaindító kérdés:

Kedves felhasználók, abban kérném segítségeteket, hogy Sigma Pure Gps, training elindítása ("rec") során honnan tudható, hogy a műszer az aktivitást is menti, és nem kizárólag csak "szimpla" felvételt készít (vagyis van-e térképi útvonal mentés folyamatban)? Tapasztalat, hogy minden esetben a "trip dist" 0-lázni kell felvétel indítása előtt, de néha így sem sikerül a mentés a túra végén (során) az útvonalról. Köszönöm.

Elküldve: 2021.05.18. 22:25 TomMusic 

  • TomMusic avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1

@NONO01: Szia, Nem teljesen értem a kérdést, de ha látszódik a "REC" ikon, és az alsó rész (ahol mutatja a max speed, magasság.. stb értékeket) háttere világos, akkor menti az útvonalat és mindent is. Bringázás végén leállítod a rögzítést (bár alapból azthiszem magától megáll ha nem mozogsz), és a jobb szélső gombot nyomod hosszan pár másodpercig, amíg nem nullázódik az alsó érték is (közben előjön kis menü, ott még hosszan kell továbbra is nyomni a gombot). Ekkor az aktuális "trip" elmentésre kerül a készülék memóriájába, és a kijelzőn 0 értékek láthatók. Ha összekötöd ezután PC-vel/telefonnal, akkor a progijával ki lehet olvasni az adatokat, és az útvonalat is. Én onnan egy gomnyomással át szoktam lökni strava-ra. Én az automatikus rögzítést kikapcsoltam, mert engem idegesített hogy összevissza csipog, meg hol elkezdi, hol nem. Mivel olvasod ki az adatokat, telóval vagy PC-vel?

Elküldve: 2021.05.17. 00:41 rcs2003 

  • rcs2003 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 890

Használati utasítást elolvastad? Nem árt ám néha, nem dísznek csomagolják a készülék mellé. :) Katt ide

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!