Specialized BigHit SPEC bírná a lightos kezdő DH-t?

Linkelt termék: Specialized BigHit SPEC
1-4 (4 válasz)

Elküldve: 2012.11.08. 22:51 momo98 

  • momo98 avatar
  • dirt/street gyerek
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 19
Témaindító kérdés:

Megakarom kérdezni hogy bírná-e a lightos kezdő dht dhx3.0 taggal tuningolt! 180 cm magas vagyok 65 kiló körül! már dhztam merevvel de most valami ösztelósat szeretnék! Ha tudtok még 65-70 ezer körül normális ösztelós vázat írjatok! Meg hogy jó e Dhra a bighit?

Elküldve: 2012.11.19. 14:08 Taylor 

  • Taylor avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 5

@momo98: János-hegyre bármilyen fully jó. Arra figyelj, hogy jó áron vedd a vázat, hogy majd ha úgy érzed jobb kell és eladod, ne bukj rajta. Ha egyszer lejössz egy normál DH pályán (Jánoson olyan nincs) úgyis rájössz, hogy ott főleg a golyóid mérete számít, nem a váz.

Elküldve: 2012.11.08. 23:20 momo98 

  • momo98 avatar
  • dirt/street gyerek
  • DownHill csapat
  • DownHill csapat
  • hozzászólások: 19

Köszönöm a válaszod! 150-160mmes telóval használnám jános hegyen mennék pályákat még gondolkozok rajta!

Elküldve: 2012.11.08. 23:07 Prox47 

  • Prox47 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 171

ez a bighit spec inkább freeride váz, amennyire én tudom a rugóútja is kisebb mint a sima bighitnek, ebbe inkább 160as szimplavállas villákat láttam legalábbis amivel jól nézett ki, láttam boxerrel meg 888al de nemhinném hogy nagyon szeretné, meg a másik dolog, hogy ennek a váznak sokkal egyszerűbb a mozgásrendszere mint az fsr rendszer amit a bighitek meg a demok kaptak és így gondolom fékezésnél sokkal merevebb, jobban elpattog stb, nem hinném hogy ez olyan igazi dh váz lenne, kezdés alatt hogy te mit értesz azt nemtudom, de én nem ilyen vázat vennék dh-zni, kezdésnek lehet jó, de majd mikor odaérsz hogy átléptél egy bizonyos szintet és érzed hogy hátráltat a váz akkor meg majd azt a pillanatot fogod várni egyre jobban hogy mikor tudsz már túladni ezen mert kéne már egy jobb, sztem gyűjts még egy kis pénzt, hiszen jön a tél, vagy ha nem akarsz/tudsz több pénzt összeszedni akkor várj vmi jobb ajánlatra, ami inkább dh váz, ilyesmi árban 70-80 körül már szoktak lenni 2006os vega dh-k amik szintén fsr rendszerrel mennek mint a bighitek azt hiszem és azzal már azért többre mennél mint egy ilyen specivel, na meg ott vannak a sima speci bighit vázak amiket szintén 100ezer környékén már jóformán hozzád vágnak, a helyedben én várnék, mert ez a bighit spec váz ez inkább egy letörés ugrálós freeride váz

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!