Sprint Leopard nyeregcső probléma. Kapható 25.4-es 400 hosszú cső?

Linkelt termék: Sprint Leopard
1-6 (6 válasz)

Elküldve: 2013.10.29. 12:03 Bose401 

  • Bose401 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 143
Témaindító kérdés:

Ehhez a kerékpárhoz szeretnék 25,4 cm-es nyeregcsövet venni. Legalább 40 cm hosszút. Eddig sajnos sehol nem találtam csak max 30 cm méretben. Jelenleg is ilyen van és sajnos kevésnek bizonyult. Esetleg létezik más megoldás is a problémámra? Köszönöm a válaszokat!

Elküldve: 2013.10.29. 14:17 dave55 

  • dave55 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 124

Trinity-be létezik 400-as hosszú alu, fejes nyeregcső 25.4-es átmérőben, de elég ritka cucc.

Elküldve: 2013.10.29. 12:48 pappsszi2 

  • pappsszi2 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 52

@pappsszi2: uh néhol 24,4 et irtam de 25,4 hisz olyan van neked.

Elküldve: 2013.10.29. 12:46 pappsszi2 

  • pappsszi2 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 52

@Bose401: 40 et nem fogsz találni 350 a leghosszabb,Próbálkozhatsz oversiz 31,6os-nyeregcsővel,úgy(miután nem tudom a pontos belső méretét) ebböl van 40 es is,hogy ha a belső csőátmérő 25,4 vagyaz feletti kicsivel,akkor a 40cm hosztlvágod olyan hosszúságura,hohy a nyeregvázcsőre ülve legyen meg a kivánt magasság.Ha ez a hossz megvan,vonj ki még 5mm(hegesztésnek,(vagy melegforrasztásnak)A kapott mondjuk kb 30 cm hosszú csövet a meglévo 25.4 es csöveddel feles átfedéssel összedugod az alján körbe forrasztod,vagy hegeszted(anyag föggő,de gondolom alu,legalábbis a 31,6 os az,marad a forrasztás,forrasztatás) és kész a kivánt nyeregcső,bár mint irtam nem tudom mekkora a 31.6 os belső csőátmérője. A másik hasonlo megoldás két24,4 es cső hasonló összeaplikálása ugy,hogy amikor a két csövet egy 3 dik belsö legaláb 20cm hosszu csővel illeszted ösze ugy,hogy a két 24.5 ös csö között legyen 4-5 mm rés,ide kerüla a forrasztó anyag,amit asztán ha kész 25.4 re lecsiszolsz és kész egy akár 50 es cső.A bukócsöveket is ily módon toldják össze.Bovs a helyesirásért nem néztem át.

Elküldve: 2013.10.29. 12:23 Bose401 

  • Bose401 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 143

@pappsszi2: Mert városba szaladgálni, munkába járni páromnak a kerékpárját használom. Ami benne van nyeregcső nekem kicsi, így fáj a térdem tekerés közben. Ezért indokolt egy hosszabb vétele.

Elküldve: 2013.10.29. 12:12 pappsszi2 

  • pappsszi2 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 52

Minek bele ilyen hosszú nyeregcső?Ha tényleg ekkora kell akkor szerintem már kicsi a váz,ahogy kormány befogót nézem az is elég hosszú már.ZOOM Ba van 350 es.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!