Sram X7 hátsó agy jó választás?

Linkelt termék: Sram X7 hátsó
1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2016.05.14. 16:48 attilav2 

  • attilav2 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2
Témaindító kérdés:

Sziasztok! Fontolgatom hogy a Sirmium 650B mtb-om hátsó agyát kicserélem egy strapabíróbbra, a súlyom miatt erre hosszabb távon szükség lesz. A Sram X7-et néztem ki mert ez a legolcsóbb márkás iparis agy. Mindenképp ipari csapágyast szeretnék. Ami még jó nevű iparist gyárt az a DT és a Novatec. Ezek sokkal drágábbak. 110-115 kg vagyok. Aszfalton minden nap használom a gépet, ritkábban földút(dűlőutak, töltés). Érdemes a Novatec-t DT-t választani vagy csak a márkanevet fizetem meg? Nem akarok túl sokat költeni, egy megbízható kis karbantartásigényű, jó ár/érték arányú iparis hátsó agy kellene. Itt a Sram agy specifikációja: https://www.sram.com/sram/mountain/products/x7-hubs

Elküldve: 2016.05.14. 18:46 attilav2 

  • attilav2 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2

@colew: Beleolvastam a Novatec iparis tesztjébe itt az oldalon. Páran a gyors zárát szidják hogy nem rögzít rendesen. Egy majd 20e ft-os agynál ez azért gáz. Minden másban viszont dicsérik. Sram X7-et viszont már 13-ért kapni. Lehet hogy nekem az is elég lenne, végülis nem megyek minden nap sárban/földúton. Jó lenne egy szerviz tapasztalat sram iparissal, könnyen cserélhető e a csapágy, milyen a por védelme.

Elküldve: 2016.05.14. 16:58 colew 

  • colew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 71

Novatec nagyon megéri az árát, elpusztíthatatlan agyak, megfizethető áron. :) Sramról nem tudok nyilatkozni, nem ismerem, majd valami tapasztaltabb megmondja a tutit róla :)

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!