Suntour Duro DJ D 20QLC vs. Marzocchi Dirt Jumper 3 melyik jobb?

1-7 (7 válasz)

Elküldve: 2011.12.27. 18:11 dirtfan 

  • dirtfan avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 47
Témaindító kérdés:

dirtre használná mind kettőre van pénzem de nem tudok dönteni az átütő a duro mellet szól meg hogy van 130 as ez nálam előny mert merev fr ezek és dirt ezek de többet vagyok pályán. A kérdés adott melyik a jobb?

Elküldve: 2011.12.27. 19:15 A noxos 

  • A noxos avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 66

@dirtfan: Hát én most 55 R-t használok megvagyok vele elégedve freeride és dirt re is alkalmas csak meg kell szokni(lásd fotóim közt).Rock shox pike 454 es is elég jól sikerült,RS Domain (U-turn 120-160):D

Elküldve: 2011.12.27. 18:26 dirtfan 

  • dirtfan avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 47

ha drop off on kívül aján lesz valamit az meg köszönöm amúgy drop off tol csak azért félek mrtrégiek kb egész mult évben vadásztam egy normális és nem találtam sajnos vagyis volt egy jó de azt eladták előlem :/

Elküldve: 2011.12.27. 18:22 A noxos 

  • A noxos avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 66

Princewall14:Jólgondolod sokan lefognak hurrogni és igazad van a te véleményed:D Dirtfan:Nah kezdjük ott ,hogy ne vegyél durot.Marzot ajánlom és pedig a drop of ot mert kellően merev erős használtam én is olyat, van 130-as átütős is belőle és olcsók is.Levegős, nem kopik a becsúszó ,nyílt olaj fürdős,erős az átütős tengelye sosem volt velük gond.De a duron és a marzocchin kívül sok egyéb villa is van ami megfelelhet neked:Remélem segítségedre voltam.

Elküldve: 2011.12.27. 18:18 pikács péter 

  • pikács péter avatar
  • dirt/street gyerek
  • Ride in TATA csapat
  • Ride in TATA csapat
  • hozzászólások: 14

énis durot vennék nekem volt mind2 és a marzónak nagyon törik a fékhídja a duromeg nálam sokatbírt

Elküldve: 2011.12.27. 18:17 dirtfan 

  • dirtfan avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 47

durora gondolok én is olcsob és átütős sok gond van marzo val persze szebben finomabban mozog de akkor is mind ketöt volt zerncsém kiprobálni de csak rövid távon ugyhoyg nehéz kérdés hogy még igyse tudok dönteni

Elküldve: 2011.12.27. 18:15 Princewall14 

  • Princewall14 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 128

A marzó sokkal erősebb. de a duro könnyebb meg ugye átütős.ez nehéz kérdés.de szerintem itt testbikeon mindenki a marzót fogja mondani.de én a helyedben durot vennék.gondolom mindjárt jópáran lefognak hurrogni a véleményem miatt.de ez az én véleményem.remélem valamit segítettem ;)

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!