Suntour Epixon vagy Rock Shox Recon Silver a jobb választás?

Linkelt termék: Suntour Epixon
1-6 (6 válasz)

Elküldve: 2018.04.26. 18:57 kobortomi2 

  • kobortomi2 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 9
Témaindító kérdés:

Üdv. Szerintetek melyik villa lenne jobb választás? Nagyjából 1 árban vannak Suntour-t 75 ezerért találtam RockShoxot 70 ezer-ért, tehát nagyjából 1 árkategória. Egy Suntour XCT fog leváltásra kerülni.

Elküldve: 2018.04.29. 17:20 sipi88 

  • sipi88 avatar
  • sima XC-s
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • hozzászólások: 352

@kobortomi2.: Innen egy pár ember már vett epixon-t a kínaiaktól. Talán majd ők is hozzászólnak. Nem igazán jellemzőek az átverések.

A suntour-ról, mint cégről vannak tapasztalataim. Vegyesek... Vannak nagyon jó, olcsó megoldásaik, de nagyon rohadékok is tudnak lennie. Igazi kisstílű pitiáner kandzsi szokásaik is vannak. Pl. suntour duro teleszkópba belerakták a cr-mo nyak helyett az edzetlen acél nyakat, hogy max. 200 forintot spóroljanak teleszkóponként... Az már viszont nem érdekli őket, hogy rendeltetésszerű használat mellett kihajlik neked pár hét alatt... Viszont a legutolsó modellnél már ezt kijavították.

Nem azt mondom, hogy kizárólag szar villákat adnak, de még a szemük sem áll jól, hajlamosak átverni a vásárlót. Nagyon alaposan meg kell nézned, hogy mit veszel tőlük.

Egy árban inkább recon-t vennék, de 20-30 ezer forintos különbséget figyelembe véve mindenképpen epixon-t vennék. Kizárólag kormányról vezérelhető lockout-osat, mert azzal nem kell állandóan megállni, hogy le tudd zárni a villát.

Elküldve: 2018.04.29. 10:48 Zsolt Horváth 

  • Zsolt Horváth avatar
  • sima XC-s
  • KELLYS Bicycles Team csapat
  • KELLYS Bicycles Team csapat
  • hozzászólások: 1

@kobortomi2: Én nem olyan régen vettem egy 15 ős átütőtengelyes Epixont És eddig csak dicsérni tudom nagyon szép villa és szépen mozog is. A magnézium lábak jól tartanak nem mozog össze vissza eddig még nem ütőt fel sehol pedig kapja az ívet. Én eddig csak dicsérni tudom a villát bőven hozza az elvárt színtett és az árával is oda ver a konkurens termékeknek! A Suntour sok jó dolgot kitalált már a kerékpár sportba amit a Shimano mai napig használ a váltó rendszerükhöz! üdv: egy SR SUNTOR fun :-)

Elküldve: 2018.04.27. 15:08 kobortomi2 

  • kobortomi2 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 9

@sipi88: Amúgy akkor melyiket is lenne előnyösebb venni? + ha M.O-ról rendelem azért könnyebb gariztatni ha bármi lenne vele + 1 hónap a kiszállítás az említett oldalakról.

Elküldve: 2018.04.27. 15:04 kobortomi2 

  • kobortomi2 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 9

@sipi88: Tudom, láttam.. ebayen is 50en belül megvan de nem merek onnan rendelni... ezek szerint az is megbízható lenne?

Elküldve: 2018.04.26. 21:31 sipi88 

  • sipi88 avatar
  • sima XC-s
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • Heves megyei XC, outi bringások csapat
  • hozzászólások: 352

70K??? Alin 39 ezer a remote lock-outos. Ha szerencséd van, még áfát sem kell fizetned, de azzal együtt is csak 49 ezer forint.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!