Suntour XCR LO szimering

Linkelt termék: Suntour XCR LO
1-7 (7 válasz)

Elküldve: 2014.09.28. 13:54 colew 

  • colew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 71
Témaindító kérdés:

Van egy (valszeg) Suntour XCR LO villám, használtan vettem itt a testbike-on, de a jelenlegi szimeringek nem védenek semmit. A becsúszók 30mm átmérőjűek, de nem tudom, hol szerezhetek hozzá szimeringet. Tudnátok ajánlani egyet kettőt?

Köszi

Elküldve: 2014.10.07. 16:51 colew 

  • colew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 71

Már néztem, hogy a Simson S50/51 szimeringje ugyan akkora, mint amire nekem szükségem lenne, és csak 150 Ft. Valszeg ez lesz.

Elküldve: 2014.10.07. 10:28 ikarus266 

  • ikarus266 avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 192

Itt nézhetsz alkatrészek után, de XCR-hez nem nagyon látok.

Elküldve: 2014.10.07. 08:42 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

@colew: az én XCR-m is ilyen volt, nem nagyon érdekelt, néha letöröltem, kapott újra zsírt, és kész. Úgy voltam vele, ha teljesen szétmegy, veszek használtan megint valami olcsó ilyent, vagy lecserélem egy rendesre. Aztán ellopták, mostmár mást zsíroz össze.

Elküldve: 2014.10.01. 18:39 colew 

  • colew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 71

Értem. Van esztergályos ismerős, csak a villa jövő nyáron cserélve lesz, de addig sem kéne, hogy a villa így lökje ki a zsírt, ahogy most. Nagyon jól mozog, de mindig, ahogy löki ki a zsírt, lehet érezni (tényleg nagyon kis eltérést), hogy romlik a mozgása. Ha bent tartaná a zsírt, maradna a finom mozgás. A hirdetésben, amikor vettem, azt írták a szimeringek újak, de ezek nem szimeringek, hanem kinyúlt porvédők, amik csak néhány dologtól védik meg a villa belsejét. Remélem sikerül valamit, köszi.

Elküldve: 2014.10.01. 16:02 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

Google... Kb. esélytelen kategória. Ha van valahol, akkor sincs raktáron (nincs, nem is lesz), ha mégis, akkor aránytalanul magas áron. A magyar forgalmazó (Neuzer) nem szeret kérdésekre válaszolni, híresen rugalmatlanok, ők valószínűleg nem tudnak segíteni.

Ha akad esztergályos ismerősöd, akkor menj el egy tömítésboltba, keress egy megfelelő méretű "univerzális" szimmeringet, a házát pedig esztergáltasd fel megfelelőre, hogy bemenjen a telóba (nyilván előtte szétszed-nem egyszerű-, lemér, megtervez). Ezt a verziót, olcsó munkaerő esetén, elég jutányos áron meg fogod úszni.


Egyébként avval, hogy hozzászólsz a saját fórumtopikodhoz, kitolsz magaddal, mert lekerül a főoldalról a megválaszolatlan kérdések közül, és más nem szól hozzá, így kb. fél nap múlva senki sem fogja látni, még azt sem, hogy létezik ez a topik.

Elküldve: 2014.10.01. 15:33 colew 

  • colew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 71

Valaki..?

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!