Szerintetek megéri 160.000Ft-ért Cube LTD CLS Pro?

Linkelt termék: Cube LTD CLS Pro
1-6 (6 válasz)

Elküldve: 2012.03.15. 21:33 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216
Témaindító kérdés:

http://www.cube.eu/tour/cls/ltd-cls-pro/ Apámnak kellene a bringa, és a rengeteg katalógusból ezt néztük ki közösen, ami neki is tetszik, és én is(bringás fejjel) azt tudom mondani rá, hogy OK. Főként aszfalton való túrázásra használná, de azért néha rá tudom szedni néhány lazább terepes túrára is. A mai értelembe vett Trekkinget nem akar, mert az olyan "öreg bácsis", és ő azért annál tényleg sportosabb, a másik meg, hogy nem akarja teleaggatni a bringáját mindenféle lámpával, meg dinamóval, meg sárvédővel... Mivel ebben a kategóriában nincs akkora alkatrész választék mint pl: montinál, ezért mindenképpen komplett bringát szeretnénk! (én magamnak MTB-ot mindenképpen saját kezűleg építenék, de most nem ez a lényeg) Az alkatrészekből ítélve, szerintem az egyik legjobban összerakott bringa a piacon amit ma a 2012-esek közül kapni lehet. Szerintetek megér ennyit az a német csoda??

Elküldve: 2012.03.16. 10:14 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

@BF2 hungarolada: apámnak mindenképpen Cross Treking bringa kell. Nem akar montit, mert alig fogja használni terepen. Tehát amit küldtél az kilőve, (meg ár miatt is), de a Rose oldalán azért szétnézek!!

Elküldve: 2012.03.15. 22:15 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

Megnéztem és azokat amiket az expon láttam nem nagyon vannak fenn.Ez se rossz: http://www.rosebikes.hu/article/rose-the-duchess-1-532762/aid:552438

Elküldve: 2012.03.15. 22:04 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

új gepidák elég igényesek és magyar, mondjuk nem tudom, hogy az áraik hogy alakulnak

Elküldve: 2012.03.15. 22:02 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

@László97: Kösz, de a 180e-nél semmiképpen nem akar faterom kiadni egy bringáért, de ezt meg is lehet érteni. Így először amikor mondta, hogy újat akar, mondta, hogy max 100-ért. Mutattam neki, hogy 100-ból mit lehet kihozni, és akkor kicsit engedett. Szerintem amúgy nem sokban tér el a Curve Pro ettől, annyi, hogy SLX hátsó váltó van, meg a hajtómű 1 fokkal jobb, de ezek szerintem nem érnek ennyit.:http://www.cube.eu/service/bike-vergleich/

Elküldve: 2012.03.15. 21:44 László97 

  • László97 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 32

Szerintem egy jól felépített bringa, viszont a Cube Curve Pro megelőzi felszereltségben, na meg árban is. Ha jól tudom olyan nagy árkülönbség nincs a két kerékpár között. Ugye ez abban az esetben érvényes ha hosszú távra tervez vele valaki. Én a Cube Curve Pro-t választanám, ha nekem kellene. Az LTD CLS Pro is egy jó kerékpár, viszont felszereltségben a Curve Pro (az én véleményem szerint) magasan jobb. Viszont ha a 160.000Ft a határ akkor szerintem az egyik legjobb az árkategóriájában.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!