Tárcsafék nem tárcsás vázra

Linkelt termék: Btwin Rockrider 340
1-6 (6 válasz)

Tárcsafék nem tárcsás vázra

Elküldve: 2019.01.27. 20:41 felhasználó ikon   Balint08 

• Balint08 avatar
  • DH/Freeride arc
Témaindító kérdés:

Sziasztok! Rockrider 340es bringámon mindent kicseréltem komolyabb cuccokra. Elöl már tárcsféket használok az új teleszkóp miatt. Hátulra is tárcsát szeretnék, csak a vázon nincs hozzá szem. Szerintetek megéri egy ilyen átalkakítót kipróbálni?: https://ebike.hu/termekek/fek/fekadapter/11352_a2z-dm-uni-tarcsafek-adapter/ Mennyire bírná a váz? Vagy inkább egy másik váz legyen?

Elküldve: 2019.02.02. 19:15 felhasználó ikon   KBalazs 

• KBalazs avatar
  • DH/Freeride arc

https://bolha.testbike.hu/apro/umf-hardy-vaz-328533 tessék, hozhatod is

Elküldve: 2019.01.29. 14:22 felhasználó ikon   DenPatrik 

• DenPatrik avatar
  • dirt/street gyerek

a gyári Da Bomb vázamon eltört a hátsó tárcsafék konzol,ami cserélhető volt,haverom körberajzolta,aztán flexel kivágott 1et lapos vasból meg lett fúrkálva stb. azóta jó,de ott ugye adott volt a gyári,itt is ki lehetne sakkozni,sablonokat csinálni stb. talán még jó is lenne de kétlem h, megérné,emellett meg kéne fúrnod a papcsot h, fel tudd rá tenni az új lemezkonzolt+ a bowden elvezetést is meg kéne oldanod,és talán ki se bírná váz,ha meg bowdenes tárcsaféket tennél fel ,az pláne nem érné meg,alapból disc-et fogadó agy kéne hátra,ennyi erővel meg inkább veszel 1 jobb avid v féket,az felveszi a versenyt bármelyik bowdenes tárcsafékkel,és összességében olcsóbban kijössz minden vesződés nélkül

Elküldve: 2019.01.28. 19:08 felhasználó ikon   KBalazs 

• KBalazs avatar
  • DH/Freeride arc

Nagyon nem tudsz mellélőni mert nagyjából egyforma erősek ha a normál ejtőpapucsost veszed. Az 1-esen van iscg-s terelőfelfogatás, szerintem az a legjobb választás. A 2-3 ugyan ez csak azon nincs terelő tartó fül. 4-től felfelé v-fék konzol is van rajta ami nem néz ki olyan jól. A dj széria szerintem nem neked való csúszópapuccsal, meg marha alacsony. Esetleg még meg lehet célozni egy Team verziót, de abból van megint vagy 3-4 féle. A sima egyszerű fix! (van belőle állíthatós is) ejtőpapucsos! verziót ajánlom, azon is van terelőnek hely. Ez egy kicsit drágább de megölhetetlen. Méretre, nem tudom milyen magas vagy, de úgy kb-ra egy 16"-os minimum kell az már jó tekerni meg lejtőzni is. A 18"-as már 180 centi fölött kellemes inkább.

Elküldve: 2019.01.27. 22:20 felhasználó ikon   Balint08 

• Balint08 avatar
  • DH/Freeride arc

Köszi a választ, hardykból melyiket érdemes venni?

Elküldve: 2019.01.27. 21:10 felhasználó ikon   KBalazs 

• KBalazs avatar
  • DH/Freeride arc

9000 forintot hajlandó volnál kidobni egy félmegoldásra amikor minimálisan több mint 2x ennyiért veszel egy hardy-t vagy valami konát amivel lehet normálisan csapatni. Azt hittem a telós kérdéseidnél már ezt megbeszéltük.

Új válasz:
Az "Elküld" gombra kattintva elfogadod a felhasználási feltételeket!
(formázási lehetőségek)
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!