Tárcsafék nem tárcsás vázra

Linkelt termék: Btwin Rockrider 340
1-6 (6 válasz)

Elküldve: 2019.01.27. 20:41 Balint08 

  • Balint08 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 16
Témaindító kérdés:

Sziasztok! Rockrider 340es bringámon mindent kicseréltem komolyabb cuccokra. Elöl már tárcsféket használok az új teleszkóp miatt. Hátulra is tárcsát szeretnék, csak a vázon nincs hozzá szem. Szerintetek megéri egy ilyen átalkakítót kipróbálni?: https://ebike.hu/termekek/fek/fekadapter/11352_a2z-dm-uni-tarcsafek-adapter/ Mennyire bírná a váz? Vagy inkább egy másik váz legyen?

Elküldve: 2019.02.02. 19:15 KBalazs 

  • KBalazs avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 170

Elküldve: 2019.01.29. 14:22 DenPatrik 

  • DenPatrik avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 27

a gyári Da Bomb vázamon eltört a hátsó tárcsafék konzol,ami cserélhető volt,haverom körberajzolta,aztán flexel kivágott 1et lapos vasból meg lett fúrkálva stb. azóta jó,de ott ugye adott volt a gyári,itt is ki lehetne sakkozni,sablonokat csinálni stb. talán még jó is lenne de kétlem h, megérné,emellett meg kéne fúrnod a papcsot h, fel tudd rá tenni az új lemezkonzolt+ a bowden elvezetést is meg kéne oldanod,és talán ki se bírná váz,ha meg bowdenes tárcsaféket tennél fel ,az pláne nem érné meg,alapból disc-et fogadó agy kéne hátra,ennyi erővel meg inkább veszel 1 jobb avid v féket,az felveszi a versenyt bármelyik bowdenes tárcsafékkel,és összességében olcsóbban kijössz minden vesződés nélkül

Elküldve: 2019.01.28. 19:08 KBalazs 

  • KBalazs avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 170

Nagyon nem tudsz mellélőni mert nagyjából egyforma erősek ha a normál ejtőpapucsost veszed. Az 1-esen van iscg-s terelőfelfogatás, szerintem az a legjobb választás. A 2-3 ugyan ez csak azon nincs terelő tartó fül. 4-től felfelé v-fék konzol is van rajta ami nem néz ki olyan jól. A dj széria szerintem nem neked való csúszópapuccsal, meg marha alacsony. Esetleg még meg lehet célozni egy Team verziót, de abból van megint vagy 3-4 féle. A sima egyszerű fix! (van belőle állíthatós is) ejtőpapucsos! verziót ajánlom, azon is van terelőnek hely. Ez egy kicsit drágább de megölhetetlen. Méretre, nem tudom milyen magas vagy, de úgy kb-ra egy 16"-os minimum kell az már jó tekerni meg lejtőzni is. A 18"-as már 180 centi fölött kellemes inkább.

Elküldve: 2019.01.27. 22:20 Balint08 

  • Balint08 avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 16

Köszi a választ, hardykból melyiket érdemes venni?

Elküldve: 2019.01.27. 21:10 KBalazs 

  • KBalazs avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 170

9000 forintot hajlandó volnál kidobni egy félmegoldásra amikor minimálisan több mint 2x ennyiért veszel egy hardy-t vagy valami konát amivel lehet normálisan csapatni. Azt hittem a telós kérdéseidnél már ezt megbeszéltük.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!