Tehetsz-e valamit ha csalódsz egy megvásárolt Alkatrészben ?

1-8 (8 hozzászólás)

Elküldve: 2011.07.15. 11:06 halhy 

  • halhy avatar
  • sima XC-s
  • Merida Bike csapat
  • Merida Bike csapat
  • hozzászólások: 18
Témaindító hozzászólás:

Egy nyerget néztem ki netten,nagyon megtetszett az ára ,és a (SÚLYA) miatt! Lementem a kerékpárboltba boltba,és hozattam egyet. meg is jött tetszett ,nagyon örültem neki,addig míg haza nem értem,és lemértem a súlyát! Minden webáruházba arra a termékre 227g súly van írva. saját mérésem szerint viszont 337g,ami nem kis eltérés! Kimondottan a súlya miatt választottam ezt a típust! Mit tehet ilyen helyzetben a vevő?

Elküldve: 2011.07.16. 10:24 halhy 

  • halhy avatar
  • sima XC-s
  • Merida Bike csapat
  • Merida Bike csapat
  • hozzászólások: 18

@halhy: Váltóztak a dolgok, sikerült útól érni a Mo.forgalmazót. Érdeklődtem a súlyáról, és még többet is mondtak mint amit én mértem. Már csak azt nem tudom hogy az összes Webshop, ami értékesíti ezt a típusú nyerget, honnan szedte hogy 227g,pedig mindenhol ez szerepel, ahol kapható!

Elküldve: 2011.07.15. 13:16 halhy 

  • halhy avatar
  • sima XC-s
  • Merida Bike csapat
  • Merida Bike csapat
  • hozzászólások: 18

@Makky: Ez tiszta hogy visszaveszik,de attól még más ugyan így megszívja,ha ilyen terméket vesz! Meg próbálom a gyártóval felvenni a kapcsolattót,és tisztázni.

Elküldve: 2011.07.15. 12:05 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 778

@halhy: Mindegy ki informált félre. 3 napon belül vissza kell venniük minden indoklás nélkül is, ha láthatóan nem is használtad. Főleg, ha haver a boltos, akkor remélhetőleg segítőkész lesz. 3 napon túl viszont megszívtad kategória sajnos (elméletileg).

Elküldve: 2011.07.15. 11:43 halhy 

  • halhy avatar
  • sima XC-s
  • Merida Bike csapat
  • Merida Bike csapat
  • hozzászólások: 18

@Krupcheck: Értelek,de nem a boltos informált félre, hanem a gyártó. A boltos amúgy is haverom.

Elküldve: 2011.07.15. 11:22 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

@halhy: a boltos felelőssége hogy mit ad el, amennyiben megad egy adatot, felelnie kell az adatok valósságáért. Az hogy ő hogy oldja meg a gyártó felé az legyen az ő baja.

Rendeltünk egyszer egy cimborával Suntour Axon teleszkópokat, leírta a webshopos hogy van benne visszaút csillapítás. Megkaptuk, nem volt. Egy hosszabb telefonálgatás után sikerült kiveszekedni vele hogy saját költségére visszaveszi és elfelejtjük egymást egy életre (pilissport.hu -nem tud számolni a csávó, hitegetni viszont nagyon, inkorrekt eladó).

Arra hivatkozott, hogy ő is így kapta ezekkel az infókkal a forgalmazótól. Közöltük vele hogy leszarjuk. Oldja meg. Mi nem azt kaptuk amit kértünk.

Elküldve: 2011.07.15. 11:17 halhy 

  • halhy avatar
  • sima XC-s
  • Merida Bike csapat
  • Merida Bike csapat
  • hozzászólások: 18

@Krupcheck: Az a baj hogy a gyártó basz...t át ,nem a boltos.

Elküldve: 2011.07.15. 11:14 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

3 napon belül eddig mindent vissza kell hogy vegyenek indoklás nélkül. Én nemrég vettem egy fülhallgatót, szépeket meg jókat írtak róla az edigital honlapján róla a vásárlók, de egész egyszerűen bitangfos volt a hangzása, még 1800 Ft-os létére is. Fogtam, visszavittem, szó nélkül visszaadták az árát (illetve hozzáfizettem egy Panasonic-ra, de vissza is adták volna).

Ha szórakoznak, akkor lehet fogyasztóvédelmezni, de az elég sok macera. Viszont egy ilyen mértékű tévedés lehet hogy őket is érdekelné... ugyanis ha ők lemárik, és utána továbbra is a hibás adat szerepel, az már erősen megtévesztés, nem tévedés.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!