Tektro Draco v Avid Juicy3 v Hayes Stroker Ryde

Linkelt termék: Tektro Draco
1-7 (7 válasz)

Elküldve: 2011.09.06. 19:30 vdanee 

  • vdanee avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 3
Témaindító kérdés:

Sziasztok Tektro Draco, Avid Juicy3 vagy Hayes Stroker Ryde. E kozul a 3 kozul tudok valasztani, erdekelne hogy szerintetek melyiket erdemes venni. Angliaban elek, mas marka / tipus az mar joval dragabb, ugyhogy csak ezek vannak. Egy barracuda colton levo hasznalhatatlan discet szeretnek lecserelni valamelyikre. Jelenleg csak varosban hasznalom a bringat melo es otthon kozott. Sokat esik az eso :) A legfobb gondom a mostani fekkel, hogy folyamatosan hozzaer a tarcsahoz, raadasul nem is kicsit es nem is lehet beallitani lazabbra. Valaki aki ert hozza azt mondta hogy azert, mert csak az egyik fekpofa mozog, a masik egy helyben all es nincs akkora mozgaster mar ott hogy belehessen allitani. Igy gyakorlatilag olyan mintha folyamatosan egy kicsit behuzott fekkel bringaznek. En nem ertek hozza, remelem a fenti fekekkel nem lenne ilyen gond. Koszi a helpet

Elküldve: 2011.09.26. 15:08 mematyi 

  • mematyi avatar
  • sima XC-s
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • hozzászólások: 280

Xd, ha még érdekel valakit.

Én most vettem egy Shimano Deore 2012-es fékszettet. kb Annyiba került, mint egy Stroker Ryde.

Atombiztos fék, mindíg jól fog, olcsó, modern. Direktbe fékezgettem, hátha melegszik, de nem sikerült csak éppen hogy maglangyítani.

Ja, és sosem cicereg

Elküldve: 2011.09.15. 20:51 mematyi 

  • mematyi avatar
  • sima XC-s
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • hozzászólások: 280

Sziasztok! Picit off, de ide írom, hátha gyorsan tudok választ kapni:

Kinéztem ezt a Simano deore br-m595 szettet Bike24

Valakinek van tapasztalata az oldallal? Tényleg komplett szett? És tényleg csak 50euró lenne kompletten tárcsa nélkül?

Elküldve: 2011.09.08. 13:07 mematyi 

  • mematyi avatar
  • sima XC-s
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • Nyíregyházi bringások csapat
  • hozzászólások: 280

Én lehet bekockáztatom a Quad Axis-t Nem sok infó van róla, de Bikeradaron azt írták, árához képest messze a legjobb Csak annyi a gond vele, hogy saját márkás fékpofák kellenek hozzá, ami attól még lehet jó.

Nemekm is kellne most valamilyen fajta

Elküldve: 2011.09.07. 21:25 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1007

Hali.

A Dracorol jókat írnak, személyes tapasztalatom nincs. A Juci3as nem rossz fék, de nem is egy nagy durranás. Hayest SOHA ne vegyél. Megbízhatatlanok, aki jót fog ki agyonra dicséri, de nagy többségük rossz. Hatalmasat csalódtam a márkában, de nem csak saját tapasztalatom alapján mondom ezt, szóval elfogulatlanul: a hayes szar.

Ebben az árban még a Shimano Alivio jöhet fel, az újabbakat jónak mondják. Vagy Quad, de azokról kevés még az infó.

Elküldve: 2011.09.06. 19:53 pakesz75 

  • pakesz75 avatar
  • sima XC-s
  • Nagyonodamondók társasága csapat
  • Nagyonodamondók társasága csapat
  • hozzászólások: 120

@vdanee: Ja amúgy Én Juicy 3-mat használok 160-as tárcsákkal.Sík terepen megfogja a 82kg-os testemet :D A Bükkben lefelé kevés volt. Hegyekben kell előre a 185mm-es pizza, vagy egy juccy 5 ill. elixir.

Elküldve: 2011.09.06. 19:49 pakesz75 

  • pakesz75 avatar
  • sima XC-s
  • Nagyonodamondók társasága csapat
  • Nagyonodamondók társasága csapat
  • hozzászólások: 120

@vdanee: Nekem Juicy 3 van. Ha elég perverz vagy ilyet vegyél :P. Viccet félre téve Én csak ajánlani tudom. Ha megtanulsz élni az apró kis hülyeségeivel együtt. Értsd: -cicereg -néha berezonál a hátsó fék miatt a váz -ha a kereket valamiért kiveszed, akkor lehet beállítani megint az egészet :D

Amúgy meg ha több lóvét nem szánsz rá, akkor jó választás lehet.Megtanulod beállítani és hű társad lesz,míg meg nem halsz (miatta) :DDDD A hayesről sok jót nem hallottam (attól még lehet ,hogy jó) a tektro meg olyan amilyen. Olvass véleményeket róla itt a T.B.-on Ha sokat nem is tudtam segíteni,de legalább keveset ...xd

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!