Topeak Super Tourist DX Tubular Rack

1-2 (2 válasz)

Elküldve: 2013.11.20. 19:14 icebear85 

  • icebear85 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 5
Témaindító kérdés:

Sziasztok!

Abban kérném a nálam tapasztaltabb bringások segítségét, hogy milyen csomagtartót vegyek? Jelenleg egy BBB MOUNTRACK BCA-02 nevű csomagtartóm van, de az a gondom vele, hogy a csomagtartótáskámmal, (ami egy Kellys KB-205) valószínű nem kompatibilis. A csomagtartó alsó része, azaz aminek elvileg el kellene tartania a táskát, nem tartja el, így beleér a kerekembe, és rettentő idegesítő hangot ad. A bringám egy Kellys Spider Turquise 2013-as.

Ami nehezíti a történetet, hogy a bringám viszonylag széles gumikon fut, azaz a sárvédők közül a Kellys Knight fajtát tudom csak rátenni, így korlátozottak a lehetőségeim.

Lemértem viszont, hogy ha a sárvédőt a legalsó állásba állítom, ezt a Topeak Super Tourist DX Tubular Rack-et meg a legmesszebbre, akkor talán rámegy. Ez a leírás szerint kompatibilis csomagtartótáskával, és tárcsafékes bringára is felszerelhető.

Mit gondoltok, ha vennék egy ilyen (Topeak Super Tourist DX Tubular Rack) csomagtartót, az megoldaná a problémámat?

Vagy van valakinek más ötlete?

Köszi a segítséget! Üdv: icebear85

Elküldve: 2013.11.29. 15:58 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

Mielőt vennél egy ilyen drága csomagtartót én 1 megoldást ajánlok neked ami naéunk már 1 túrabringán működött: - A jelenlegi csomagtartót sziplán fent hagyod a bringán - fog 2 db minimum 30 cm hosszú, lehetőleg legalább 2 cm széles, és fél-1 cm vastag ALUMÍNIUM rudat - ezt egész egyszerűen 2 helyen kifúrod, és úgymond befeszíted a csomagtartó tartópálcái közé, és a biztonság kedvéért a fúrt lyukakon keresztül gyorskötözővel rögzíted a csomagtartóhoz

Nekem bevált ez a technika, pedig azon a bringán egy full alap kb 2500Ft-os acél csomagtartó volt, és így is simán elbírta a 3 részes túratáskát.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!