Új dizájn segítség. Kinek van ötlete?

1-9 (9 hozzászólás)

Elküldve: 2015.09.27. 20:04 betolyuk 

  • betolyuk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • hozzászólások: 18
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok! Végre eljutottam anyagilag is arra a pontra hogy a bicómat teljesen átváltoztassam. 80%-ban már megvan a fejemben a kép, azonban kíváncsi lennék a Ti véleményetekre is. A gép technikailag teljesen jól szuperál, fékek, váltók, hajtás minden rendben van, mindössze a megjelenését szeretném "javítani", festés, hajlított kormány, gumik színe stb. Az alábbi linkre kattintva megtekinthetitek mostani állapotát: http://foto.testbike.hu/index.php?p=foto&gid=15381&id=1&pp=mygl

Bármilyen apróságot, ötletet, észrevételt szívesen fogadok, még az is lehet hogy egy az általatok javasolt irányba mozdul majd a mutatvány. A kérdésem tehát: Ti mit hoznátok ki ebből a bringából?

Elküldve: 2015.10.08. 16:44 betolyuk 

  • betolyuk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • hozzászólások: 18

@Zero-X: azért akad még villa ami nem merev :D

Elküldve: 2015.10.08. 10:23 Zero-X 

  • Zero-X avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 181

@betolyuk: Meg stílust is váltottál... :l

Elküldve: 2015.10.08. 07:07 betolyuk 

  • betolyuk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • hozzászólások: 18

@Zero-X: Jó kis gép volt az is, de már azóta külön utakon járunk :)

Elküldve: 2015.10.07. 15:39 Zero-X 

  • Zero-X avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 181

@betolyuk: Ami engem illet, én inkább arra a jó kis Konára szavazok. ;) :)

Elküldve: 2015.10.07. 15:01 betolyuk 

  • betolyuk avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • Szeged és környékének bicajosai csapat
  • hozzászólások: 18

@Nightfox: Szia! Először nem gondoltam bonyolultabb dologra, egy világos kék árnyalalot képzeltem el festésként, természetesen porfestve, már fel is kértem egy szegedi céget, a színhez igazítom a felszereltség színeit is majd, fekete gumi és kormány, a króm cuccoktól szeretnék megszabadulni, nem igazán tetszik. A belinkelt országútis képed nagyon jól mutat, sokat dob rajta valóban a grafika, nézegettem hasonló egyedi festéseket de még egyelőre nem szállt meg az igazi ihlet. 2 hét múlva homokszórja ismerősöm a vázat, addig még sokat változhat. @OKdoki: utánanézek ezeknek is, köszi! @Krupcheck: ismerőseim nagytöbbsége szerint is jó ez a festés, szerintük se kéne belenyúlni :D

Elküldve: 2015.10.07. 09:00 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

Ehhez a festéshez hozzá nem nyúlnék, szerintem elég fain. Esetleg az alkatrészek színét egységesíteném, akár full polírra, akár full feketére.

Elküldve: 2015.10.07. 08:23 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

Nekem pl. tetszenek a fehér bringák egy egyszerű sötét vagy fémszínű felirattal. Csak nem a sima fehérek, hanem a selymes fémes, metál színek. Ebből léteznek olyan, hogy na. Némelyik autómárka is árul ilyen fehéret, metál szín felárral, sőt valamelyiknek van olyan fehérje, ami drágább, mint a többi metál. persze ezt el lehet játszani más színnel is, éppenséggel a feketével, mintha egy negatívja lenne az előzőnek. Tény, hogy a túlságosan színes bringákat nem annyira kedvelem, ill. nehéz eltalálni az ízléses és a harsány határvonalát.

Elküldve: 2015.10.07. 08:09 NightFox 

  • NightFox avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 9

Helló! Az első kérdés ilyen esetben szerintem az, hogy mit szeretnél: egy klasszul kinéző, de gyári bringára emlékeztető, vagy egy teljesen egyedi megjelenésű bringát. Ha az előbbi, akkor lehet a teljesen gyári megjelenés, vagy annak modernizált iránya. Ha az utóbbi akkor el lehet játszani az egyedi grafikákkal. Festés tekintetében viszont csakis a porfestést javasolnám, sokkal szebb a felület, és tartósabb is. Ha tudsz, csinálj látványtervet, sokkal jobban tudsz variálni a dolgokkal digitálisan, mint fejben. Esetleg nézz rá a bringáimra, hátha beugrik valami jó ötlet. http://www.testbike.hu/jget.php?pic=./mybikepics/70071.png?d=2015-10-03+19%3A45%3A27&width=1263&height=515

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!