Új kerékszett az országútimba, avagy sem...

1-3 (3 hozzászólás)

Elküldve: 2012.10.30. 18:35 kbmpi 

  • kbmpi avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 110
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok!

Kezdő kerekes vagyok, és sikerült szereznem egy álomszép állapotú, szinte hibátlan KTM Stradat, elöl-hátul szingós kerékkel. (ajándékáron)

Nos, elöl gipiemme sprint agyakkal fűzött mavic szegecselt duplafalú szingós felnik és conti giro, hátul shimano FH-HG 50-es agyakra húzott 7-es sor+uolyan felnik és szingók. Elvileg ez egy "használható" szett, de érdekelne, hogy ti a helyemben lecserélnétek-e ezt valami ilyesmire:

Elöl exage, hátul régi shimano 600-as kazettás agy duplafalú felniken, panaracer gumikkal

avagy Shimano pezsgő 105 agyas országúti első kerék, Dt küllős, Mavic duplafalú felnivel, 20-622-es Michelin kevláros külsővel.

Shimano pezsgő 105 agyas, Campagnolo duplafalú felnis hátsó kerék, Dt küllős, Continental 23-622-es gumival. A gumi kissé kopott. Illetve Shimano 7 fokozatú kazetta és a hozzá koptatott lánc. (ne haragudjatok, az apróhirdetések szövegét kopiroztam ki)

És egy harmadik ajánlat:

Exage Agyas, Mavic MA2 felnis kerékszettem közepes állapotú gumikkal

Mavic felnis kerekek Shimano STX-RC aggyal, 7-8-as kazettával, új Shimano gyorszárakkal. Egy enyhe centírozás lehet, hogy rájuk fér, de jó állapotúak.

Egy pár (első, hátsó) Vuelta Airline 3 felni fekete küllőkkel, Shimano HB-2200 (első) ill.Shimano FH-2200 (hátsó) kerékagyakkal, Shimano 8 sebességes kazettás fogaskoszorúval, Continental külsőkkel.. Tényleg ne nehezteljetek ezért, de kb. nulla tapasztalatom van az alkatrészek terén, tech.téren (egyedül a régi francia normandy és maillard agyakat nyúztam több ezer km-en át problémák nélkül, ütött-kopott pözsókon és motobécane-okon, de másról nem tudok nyilatkozni, nem is értem, miért váltottam ) Segítségeteket előre is köszönöm:

KicsiVejne ;-)

PS: ha valakit érdekel a szingós szettem... frissen lett centírozva, egész szép :) Gondoltam, hátha.. :)

Elküldve: 2012.10.31. 11:33 kbmpi 

  • kbmpi avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Eastern Riders csapat
  • Eastern Riders csapat
  • hozzászólások: 110

hmmm... vagy akár meg is tarthatom a jelenlegit, úgyse tudnám eladni :(

Elküldve: 2012.10.30. 20:25 sniper 

  • sniper avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 148

Üdv! Jó kis cuccok ezek,nehéz is választani.De és személy szerint az STX-RC-nél döntenék mivel valaha ez verseny kategória volt.Az EXAGE meg túra.Mavic-kal kombinálva tökéletes.8-as sorral mindenképp.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!