Umf hardy 3 átépítése. milyen alkatrészeket ajánlanátok?

1-2 (2 hozzászólás)

Elküldve: 2015.04.08. 17:59 eltWANTED 

  • eltWANTED avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 22
Témaindító hozzászólás:

Szeretnék majd dhzni is vele szóval 1-2 alkatrész cserére szorul. 1. Körben teleszkópot cserélnék és tárcsafékeket raknék rá. teleszkópnak gondoltam mondjuk suntour durora csak nem tudom melyiket. Most 100mm utas teló van benne (még nem használtam durvább terepen) de kevesebb mint a felét mozogja ki. Nem rontaná el egy nagyobb teló sem a geoját ugye? tárcsafék mondjuk avid bb7? (Van egy 160mm es avid tárcsám) bovdeneset tennék rá. milyen kerékszettet ajánlanátok? Itt egyátalán nem vagyok képben. Ilyesmi kategóriát képviselő alkatrészek érdekelnének

Elküldve: 2015.04.08. 18:11 KBalazs 

  • KBalazs avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 170

Teleszkóp: marzocchi 55-66, rock shox: lyrik-domain, suntour: durolux Nem, nem rontja el a nagy villa a geóját, nem nem elég a 160-as tárcsa (hátra sem, min. 180-as kell), nem (biztos hogy) elég a bowdenes tárcsafék, olajos lenne jobb, ne vegyél duro-t mert nem arra való. Fék: avid: elixir-code, shimano: deore xt (minél újabb)-slx-xtr stb. Kerékszett: novatec vagy valamilyen más márkájú jó átütős iparis agyak, mtx, mavic, dt, dartmoor, stb. felnik, bármilyen normális iparis agypár megteszi, a küllők legyenek jók, réz küllőanyák és normális felnik kellenek. Nem olcsó, de nem is high end kategória de kb valami ilyesmiben gondolkozz ha lejtőzni akarsz komolyabban.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!