Wheller Budy 2 váz eltörne,vagy elrepedne?

Linkelt termék: Wheeler Buddy 2
1-13 (13 válasz)

Elküldve: 2011.03.14. 17:44 viktor2 

  • viktor2 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 45
Témaindító kérdés:

A Wheller Budy 2 váznak,a fejcsövétöl megy egy merevitö csö az ülsécsöbe,ha az ülsécsö felül kb levágom a felét,meg az ülsécsöt is,és ráengedem az ülést a ''merevitö'' csőre,vajon eltörne ott,vagy repedne? Elöre i köszönöm.És bocsánat az ''értelmetlen'' fogalmazásért (:

Elküldve: 2011.03.15. 14:04 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

@viktor2: Én 14ért vettem, vatta újonnan, 3ért vettem bele egy kormánycsapágyat, és 15ért ment el...

De ha boltba járni akarsz vele tényleg, akkor nem értem minek adnád el. Nem egy menő váz, de néhány kisebb trükközést, meg a közlekedést kibírja, annyira nem gagyi. Személyszerint két okból adtam el, egyik, hogy 24-es kerékkel nagyon nem volt oké már ránézésre sem, a másik, hogy adódott lehetőségem olcsón venni egy DaBombot.

Elküldve: 2011.03.15. 00:28 viktor2 

  • viktor2 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 45

@Krupcheck: :// mennyibe lehetne vajon eladni?:/ :D

Elküldve: 2011.03.14. 21:24 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

@viktor2: Ha járkálós bicó akkor meg butaság levágni, mert ott nem fog zavarni az ülés. Sőt, az alacsony ülés fog igazán zavarni.

Nekem is volt ilyen vázam egyébként, csak eladtam még mielőtt összeraktam volna... aztán ellopták a sráctól. Remélem már három darabba tört, lehetőleg egy kamion alatt.

Elküldve: 2011.03.14. 19:08 viktor2 

  • viktor2 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 45

@halhy: akkor megnyúzom.ha még járkálós bicoként se birja. azt majd kapok másikat.x'D

Elküldve: 2011.03.14. 18:53 halhy 

  • halhy avatar
  • sima XC-s
  • Merida Bike csapat
  • Merida Bike csapat
  • hozzászólások: 18

Nekem pont ilyen vázam volt,nem kelet levágni semmit. Eltört magától a hegesztésnél. pedig se gyilkolva nem volt, Mondhatni munkába járós bicó volt! üléscső sem volt nagyon kihúzva. Még is megadta magát, természetesen miután a garancia lejárt!

Elküldve: 2011.03.14. 18:48 viktor2 

  • viktor2 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 45

@Krupcheck: Köszi a válaszod =) Hát nekem scak ilyen szaladgálos bringának kell,maximum 1-2 street vagy dirt. csak azért gondoltam hogy levágom félbe,hogy "lentebb" legyen az ülés.(:

Elküldve: 2011.03.14. 18:40 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

Szerintem az ég világon semmi nem történne. Viszont azt a csövet ahol a felsőcsőre illesztették, ott jó eséllyel meg van fúrva a felsőcső is (hőelvezetés hegesztéskor, meg stresszpont kiküszöbölése, vagy valami ilyesmi okból csinálják). Magyarul ha levágod, ott lesz egy lyuk. De láttam már itt olyan vázat ahol ezt megcsinálták szépen igényesen.

Mivel fr váz és nem nagyon ülsz a nyergen, pláne nem kihúzott csővel, így szerintem az sokat nem variálna, de az is lehet hogy repedne mint a Hardyk. Szerintem nem éri meg vele kinlódni.

Elküldve: 2011.03.14. 18:05 viktor2 

  • viktor2 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 45

@AzInas: Te jól érted.De én az ülécsö felöl vágnám le félbe azta csövet,és levágnám az üléscsönek a csövét is,és az ülés alja találkozni a merevitöcsövel.

Elküldve: 2011.03.14. 18:05 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

hát azt a kis csövet nagyon igényesen kell akkor megcsinálni, de nemhiszem, hogy érdemes lenne hozzányúlni, mert gondolom nem véletlenül van ott.

Elküldve: 2011.03.14. 18:01 AzInas 

  • AzInas avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 4

@skater: üléscsőnél van egy merevités. egy cső. és azt kérdezi hogyha a mrevitésig levágja az üléscsövet akkor fog-e repedni/törni. na szerintem ha meghagyod a merevitést és még ráfér a bilincs akkor nemlesz semmi gond.

Elküldve: 2011.03.14. 17:58 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

Üdv!

Rögtön felmerül bennem több kérdés is. Merevítő cső néven, nem véletlenül a felső csőre gondolsz? Ha jól értem, akkor valamit le akarsz vágni a vázból, ami persze, hogy meggyengíti az egészet, tehát előszőr repedni fog, aztán törni. vagy neked jó ha csak megreped, mert akkor használnád tovább amig el nem törik? de tök mindegy ami egyszer megrepedt, az el is fog törni. bár nem nagyon értem a kérdésed, mert nagyon furcsa dolgot írtál most le, pedig lehet többen tudnának itt neked segíteni, mert jelenleg ahogy értelmeztem a leírtakat, te konkrétan ki akarod végezni a vázad.

Elküldve: 2011.03.14. 17:44 viktor2 

  • viktor2 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • KROSS kerékpárosok klubja csapat
  • hozzászólások: 45

üléscsö felöl*

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!