X-Fact 3.1 Jó lenne nekem ,vagy esetleg más ötlet?

Linkelt termék: X-Fact 3.1
1-5 (5 válasz)

Elküldve: 2012.07.05. 11:44 rytsye 

  • rytsye avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Zalai huligánok csapat
  • Zalai huligánok csapat
  • hozzászólások: 20
Témaindító kérdés:

Szevasztok ! Először itt. Nagy segítségre lenne szükségem! Kerékpár vásárlás előtt állok,de elég nagy a döntésképtelenség. 177 cm 80 kg vagyok. Ausztriában dolgozom és ezért otthonrol nem tudom ,hogy megérné e biciklit rendelnem akár használtat is mert biztos nagyon sok a posta. Igazából kisebb hegyi túrákra ,közútra használnám.Nagyon sokat nem szánnék rá max 80.000ft.Nem tudom hogy ebben a kategóriában erdemes e tárcsafékeset venni de elég sokan lebeszéltek róla.Inkább egy jó v-fék mint egy olcsó disc. Most itt kinnt a Hervisbe féláron ,átszámolva 70.000 ft-ba kerül az x-fact 3.1. Ahogy már régóta nézegetem a kerékpárokat ebben a kategóriában egész jó minőségű cuccok vannak rajt ezért az árért.Mit gondoltok megéri? Vagy inkább ennyiért egy teljesen alap gepida vagy merida?De azokrol is olvastam h ilyen árban nem az igaziak és még csak ilyen minőségű cuccokkal sincsenek felszerelve. Nagyon fontos lenne a segítségetek .SŰRGŐS az akcio miatt. Valamint még azt szeretném kérdezni ,h először összteleszkóposat szerettem volna mert volt egy műtétem ami miatt a kényelem fontos(de gondolom már vannak olyan nyergek amik nagyon puhák kényelmesek),de szerintetek ilyen árba van valami ami hétköznapi használatra megfelelő? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

Elküldve: 2012.07.07. 14:02 laceszv 

  • laceszv avatar
  • sima XC-s
  • Varacskosdisznók csapat
  • Varacskosdisznók csapat
  • hozzászólások: 63

az egyik haveromnak is X-FACT ja van 180 000 ért vette és ahhoz képest hogy hervises egész jóll birja , de ha már egy 80 000 FT bringát akarsz venni akkor inkbb használtat vegyél mert 80 000 ért nem érnek sokat

Elküldve: 2012.07.05. 14:47 johnny336 

  • johnny336 avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 931

Hervisekben árulnak Cube-okat is, meg KTM-et. Drágább, persze, de megéri a különbözet, mint egy nagyon alap, nagyon gagyi X-Facttal szenvedni, hogy recseg a váltó, a hajtómű, kőnehéz, mozdulni nem képes teló van benne. Aztán a 80.000-es akciós bringán cserélheted az alkatrészeket minőségibbre a vételárnak megfelelő összegért.

Elküldve: 2012.07.05. 14:18 Krupcheck 

  • Krupcheck avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 1011

Ezt az X-Fact-ot megkínálták egy Deore hátsó váltóval, hogy "nesze neked minőség", de azt leszámítva elég alap.

Szerintem logikátlan lenne Mo-ról vinni Ausztriába bringát, ez inkább pont fordítva szokásos.

Ennyi pénzért én biztosan használt bringát keresnék, talán még egy használható állapotú össztelóst is ki tudsz fogni. De mint veszigeri is írta, ezek magasabb árkategóriában mozognak, a legolcsóbb (új), amit már talán meg szabad venni, ha az ember használni is akarja, az minimum 200ezer Ft, ha nem is 3-4. Használtan meg fokozott óvatossággal, mert több a hibalehetőség.

Az X-Fact-ot csak abban az esetben válaszd, ha nagyon-nagyon ragaszkodsz az új, garanciális bringához. Akkor nagyjából ezen az állítólagos féláron talán megéri...

Elküldve: 2012.07.05. 14:07 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

Akkor próbálom rövidre fogni!! Az össz teleszkóposat most felejtsd el, mert ami már használható, az 3-400eFt, tehát neked szóba sem jöhet! Ennyiért mindenképpen csak V-fékesben szabad gondolkodni, és hidd el egy nagyon jó pofával (piros Ritchey) sok drága tárcsaféknek lazán odaver... Ezt tapasztalatból mondom, hisz az én bringámon is ilyet használok, pedig nem egy 80ezres bringa van szerencsére a birtokomban...:) http://www.ebay.de/sch/Fahrr%C3%A4der-/33502/i.html?_udlo=0&LH_BIN=1&LH_ItemCondition=1000&Radtyp=Mountainbikes%2520hardt%252E&Hauptmaterial=Aluminium&Geschlecht=Herren&_dmpt=Sport_Radsport_Fahrr%C3%A4der&_catref=1&Radgr%C3%B6%C3%9Fe=26%2520Zoll&_mPrRngCbx=1&_udhi=300&_sop=15 Ez a szép hosszú link egy E-bay oldalt takar, ahol leszűkítettem a te feltételeidre a dolgokat. Az összes "sofort-kaufen"- os ami annyit tesz, hogy azonnal elvihető az adott árért, nem kell licitálni, valamint ezek nagy részét ausztriába is egészen olcsón kiszállítják (max 10 euró). Ezenkívül én azt mondom, hogy érdeklődd meg pl a GLS-nél, hogy mennyiért szállítanak Mo.ról oda, mert pl ha itt (http://bolha.testbike.hu/aprok.php?cid=101) találsz egy nagyon jól felszerelt, jó állapotú bringát, akkor azt lehet, hogy érdemesebb lenne még a költségek ellenére is kivitetni!!

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!