XC maratonokra milyen vázat? (kezdő)

1-3 (3 hozzászólás)

Elküldve: 2019.08.16. 16:02 tsaba91 

  • tsaba91 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 2
Témaindító hozzászólás:

Sziasztok! Nem találtam friss topicot a kérdésemre vonatkozóan, így gondoltam nyitok egyet. Szóval a kérdés az lenne ,hogy milyen vázat ajánlanátok kezdő XC-re? Kezdetben persze főleg gyakorlás lenne, később maratonok. Olyan vázat szeretnék, amit érdemes és lehet is későbbiekben fejleszteni. A keret mondjuk első körben 70.000, de ez rugalmas. Az építés a prio, de ha tudtok ajánlani olyan gépet, ami ár-érték arányban megéri, lehet vele nyomulni akár maratonon is és nem csillagászati áron mérik, azt is meghallgatom.

Elküldve: 2019.08.16. 17:19 tsaba91 

  • tsaba91 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 2

Elsősorban alura gondoltam, a márka lényegében mindegy, igazából egy olyan vázat keresnék amiből egy kezdő verseny gépet lehetne építeni mert a cél végül a maratonok lennének. A geo ebből kifolyólag lehet agresszívebb nem túrázós. A kerékméret esetén a 29” élvez elsőbbséget de nem zàrkózom el a 650b-től sem ha nagyon jó a vàz. Szín: ha nem bugyirózsaszín akkor lényegében mindegy :) Tudom, hogy az építés drágább, ezért opció a készen vásárlás is ha olyan gépet találnék amire lehet támaszkodni a jövőbeni átépítések során.

Elküldve: 2019.08.16. 17:08 Makky 

  • Makky avatar
  • virsli gumis/oútis
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 765

A "milyen" alatt mire gondolsz? Anyag? (Alu, ha olcsó kell), Méret? (29"), Márka? (mindegy), Geometria? (ezer féle van már, nem úgy, mint régen, ízlés kérdése), Szín? (Piros, mint a Ferrari!) :) Bringát építeni mindig sokkal-sokkal drágább, mint kompletten venni. Simán dupla annyi is lehet, vagy még több! Persze, akkor minden "rendben" is lesz vele! :)

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!