bicó vs szülők, újrakezdés csonttörés után...

1-18 (18 hozzászólás)

Elküldve: 2012.03.09. 20:18 MacTavish 

  • MacTavish avatar
  • DH/Freeride arc
  • @~ZeG_RiDeRs~@ csapat
  • @~ZeG_RiDeRs~@ csapat
  • hozzászólások: 47
Témaindító hozzászólás:

Na olyan problémám lenne amit megosztanék velete,hogy nyáron eltört a kulcscsontom ami nem egy sima törés volt hanem meg is kellet műtenimert elmozdult és összerakták egy dróttal ..:S ez 2011 juliusában volt. Most Tartunk ott h lassan jönne a szezon most szedték ki a drótot. Áprilisra már tudnék bicózni. Bringázni engednének is de dh-ra nem akarnak kiengedni.. pedig már magam miatt sem durvulnék és nem akarják elhinni. Dhh pályxa pedig a város másik oldalán van 6 km-re és nem a legegyszerűbb oda csak ugy lelépni.És nem vagyok az a fajta gyerek akinek mondanak valamit és nagy ívben sz*rik rá.. Ti mit tennétek a helyemben ?

Elküldve: 2013.04.09. 17:31 Paramite 

  • Paramite avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 40

@MacTavish: A lényeg hogy csinálod. Hajrá! Én ma már ugrottam vagy egy métert isXD

Elküldve: 2013.04.09. 15:31 MacTavish 

  • MacTavish avatar
  • DH/Freeride arc
  • @~ZeG_RiDeRs~@ csapat
  • @~ZeG_RiDeRs~@ csapat
  • hozzászólások: 47

hát kijárogatok pályára de nem igazán ugrok nagyobbakat csak hobby szinten csinálom de nagyon élvezem így is

Elküldve: 2013.04.09. 07:54 Paramite 

  • Paramite avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 40

@MacTavish: Zsír. És mi lett a megoldás?

Elküldve: 2013.04.08. 20:04 MacTavish 

  • MacTavish avatar
  • DH/Freeride arc
  • @~ZeG_RiDeRs~@ csapat
  • @~ZeG_RiDeRs~@ csapat
  • hozzászólások: 47

@Paramite: Már megoldottam de azért köszönöm :)

Elküldve: 2013.04.07. 23:46 Paramite 

  • Paramite avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 40

Én is a védőfelszerelések minden elérhető formáját ajánlanám, ha telik rá, meg sok-sok beszélgetést a szülőkkel, hogy világos legyen minden. Amúgy meg a mozgás egészséges, kell a keringés a csontújjáépüléshez. Nekem is mindig elmúlik minden bajom, ha tekerek.

Elküldve: 2012.03.15. 20:04 MacTavish 

  • MacTavish avatar
  • DH/Freeride arc
  • @~ZeG_RiDeRs~@ csapat
  • @~ZeG_RiDeRs~@ csapat
  • hozzászólások: 47

@öcsi: ezt hogy érted ? az idő hogy függ össze ezzel ? :D

Elküldve: 2012.03.13. 08:04 skater 

  • skater avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 228

érdekes amúgy, hogy ilyen helyzetben a szülők mennyire máshogy reagálnak a dologra. én deszkáztam 6 évig és az állkapcsomat sikerült megrepesztenem, mellette és utánna is a bicó és nem mondom, hogy sikerült magam leamortizálni, de mint mindenki nekem is sikerült összeszednem 1-2 maradandó apróbb sérülést, de szüleim le sem szarják és le sem szarták a deszkás esetet se. mondjuk így 24 évesen mit várjak a szüleimtől? ilyen idősen azért milyen para lenne, ha szólnának :D de jó a tipp, hogy veszel egy tonna védőcuccot, amit megmutatsz a szüleidnek és kicsit kisebb parával fognak elengedni, mint ha nem lenne rajtad semmi, de mielőtt költekezni próbálnál, beszélj velük erről egyet

Elküldve: 2012.03.13. 07:19 ubi16 

  • ubi16 avatar
  • BMX gyilkoló
  • Dunaharaszti Skate Park csapat
  • Dunaharaszti Skate Park csapat
  • hozzászólások: 42

én régebben deszkáztam versenyszerűen. elég jól ment. épp karácsony tájékán estem egy akkorát hogy kilyukadt a tüdőm. műtét stb.. alap... aztán 2 hét korház után hazamentem (pont karácsonykor) és mondták anyámék hogy már megvették az új deszkámat az esés elött karira. így oda kellett adniuk. akkor mehettem vele, hogyha letelik a 2 hónap amit az orvos szerint kikell hagyni. sikerűlt megállnom. megkaptam a deszkát de utána eléggé vigyáztam magamra egy idelyig. igazából azért adták oda mert tudják hogy csak ezt az egy dolgot csinálom. mindenem a deszka volt. az egész szobám kivan plakátolva deszkás cuccokkal erekjék a falon, stb... arra akarok utalni hogy ha ez nálad is így megy, mondd meg nekik hogy ez az egy dolog van ami téged érdekel, nem fogsz focizni mint a többi...(nehéz téma)

Elküldve: 2012.03.13. 06:35 öcsi 

  • öcsi avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 123

@MacTavish: Bebizonyítanám nekik az idővel, ennyi.

Elküldve: 2012.03.12. 20:31 MacTavish 

  • MacTavish avatar
  • DH/Freeride arc
  • @~ZeG_RiDeRs~@ csapat
  • @~ZeG_RiDeRs~@ csapat
  • hozzászólások: 47

@Princewall14: jó azért neked a kisujjad tört el az elég más :D de igazából arra lennék kíváncsi h ti hogy győznétek meg a szüleiteket ?

Elküldve: 2012.03.10. 11:47 Princewall14 

  • Princewall14 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 128

@MacTavish: Heló!Szerintem se kellene abbahagynod egy baleset miatt.Ez benne van.Meg oké h a szülők féltenek,de felesleges túl aggodalmaskodni,mert olyan mintha azt mondanák ezzel,hogy ne menj ki az utcára mert elüt egy autó... Nekemis most törött el a kisujjam,pár hét múlva újra bringázhatok,és ez nemhogy elvette a kedvem a bringázástól,hanem mégjobban motivált,hogy újra bringázhatok. :)

Elküldve: 2012.03.10. 11:45 kurtaazz 

  • kurtaazz avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 84

szerintem vegyél valami gerincvédőt, póló alá fel tudod húzni, és a szülők se fognak annyira aggódni :D

Elküldve: 2012.03.10. 11:10 Petiboy 

  • Petiboy avatar
  • DH/Freeride arc
  • @~ZeG_RiDeRs~@ csapat
  • @~ZeG_RiDeRs~@ csapat
  • hozzászólások: 37

én sunyiban meglógnék :) nem szép dolog, de hát ha muszáj akkor muszáj :D

Elküldve: 2012.03.09. 21:05 xBenyax 

  • xBenyax avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Dunaújváros BC csapat
  • Dunaújváros BC csapat
  • hozzászólások: 109

Hát igaz amit öcsi mond...ez benne van a pakliba erősen...ez egy ilyen sport/hobbi.7-8 éves koromban törtem el először a csuklómat és na hogy ha nem bringával.Azóta eltört a másik is,mutató ujjam,műteni kellett nekem is a jobb kézfejem...tavaly előtt Decemberben borda törés...na akkor agyaltam én is hogy lehet hogy ezt nem kéne erőltetni...de amint látod nem hogy abba hagytam hanem komolyabb vasat hoztam össze aztán hajrá.Védő cucc meg erősen ajánlott ebbe az ágba,nem védhet meg mindentől de komolyabb/maradandó sérülésektől viszont igen.Én is azt mondom ha neked ez tetszik,és a sérülés ellenére nem rettentett el akkor úgy se tudod abba hagyni,főleg nem szülők miatt...engem azért basztatnak mert sok zsetont öltem bele,ha tudnák hogy mennyibe lesz az új hátsó kerekem :P

Elküldve: 2012.03.09. 20:54 öcsi 

  • öcsi avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 123

@MacTavish: Hobbi szinten is ezt tanácsolom vagy ha vannak álmaid akkor ne hagyd elveszni.

Elküldve: 2012.03.09. 20:43 MacTavish 

  • MacTavish avatar
  • DH/Freeride arc
  • @~ZeG_RiDeRs~@ csapat
  • @~ZeG_RiDeRs~@ csapat
  • hozzászólások: 47

Hát én ugy tervezem h lájtos folytatnám nem nagy ugrókkal csak ugy ilyen hobbi szinten :) de azért kköszi a támagotást :D

Elküldve: 2012.03.09. 20:22 öcsi 

  • öcsi avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 123

Magamat ismerve, törtem már összevissza magamat... én csak akkor hagynám abba a DH-t ha olyan a sérülésem, hogy NEM TUDOM tovább csinálni. pl. bénulás vagy akármi ehez hasonló. De ezt neked kell érezned, ha van benned elég akarat akkor csináld és vállalj olyat amit betudsz addni és gyakorolj, ez a legfontosabb.

Sok sikert és kitartás.

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!