Bmx vásárlás előtti gondok.

Linkelt termék: Wethepeople Justice
1-5 (5 válasz)

Elküldve: 2011.08.16. 17:33 skate00 

  • skate00 avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 3
Témaindító kérdés:

Hello Bmx vásárlás előtt állok, de nem igazán tálálok megfelelőt. Wtp Justice 2011 et néztem ki. Felhívtam az OG t, de már csak 20.4 es van belőle, rendelésre sem hoznak. A másik esélyes a Stolen Warp lett volna. Megkérdeztem a Velvartot, és szintén elfogyott, leghamarabb csak Agusztusban lenne megoldható.

A következő a Radio Bikes Astron 2011 lenne, de arról nem hallottam semmit. Az abból a szempontból lenne jobb hogy 20.5 ös.

A segítségeteket kérném hogy milyen Bmx et vegyek.

Még néztem a Verde Eon 2011, és a Subrosa Tiro 2011 t ,de ezek kilőve a 20.0 es váz miatt. Többet nem találtam ami ilyen kategóriába tartozna.

Elküldve: 2011.11.07. 19:28 xDarkRideRx 

  • xDarkRideRx avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 19

A kérdezőnek nem tudok segíteni, a felsőkategóriásokhoz nem értek.

agancs! Szerintem érdemes egy olcsó használttal kezdeni, ha nem vagy biztos a dolgodban. Ha van pénzed egy újra, azokkal relatíve be lehet fürödni, mert ha nem ismered, akkor drágán megvettél egy szétesőset. Azt mondom, hogy amit aránylag ismerek, és minőséginek számít az WTP mint márka, kezdésre egyszerűbbek is megfelelnek. Attól is függ, hogy mire hol mennyit akarod használni. Flatland-Street: Mongoose Street: UMF, Mali Street-Dirt: Swinn-Csepel

Az utóbbi a legmasszívabb, nehezebb is 6-5 kilóval. Nyilván ha cserélsz rajta valamit, változik a gyári súly, ha jól tudom ezt kilépőkkel mérik.

Elküldve: 2011.10.04. 07:03 agancs 

  • agancs avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1

sziasztok 16 éves vagyok és bmx ezni szeretnék elkezdeni milyen bicot ajánlotok??

Elküldve: 2011.08.21. 20:55 Patch 

  • Patch avatar
  • BMX gyilkoló
  • Békés megyei HMCS-ok csapat
  • Békés megyei HMCS-ok csapat
  • hozzászólások: 2

@skate00: Nekem Radio Astronnom van, igaz még csak egy hónapja használom, de eddig semmi bajom nem volt vele, ár/érték aránya szerintem a legjobb ezek közül. Első agy golyós, arra majd figyelj, ha erre esik a választásod, illetve hátrányként említendő még, hogy nem full crmo a váz, de ha kezdő/középhaladó vagy tökéletes:)

Elküldve: 2011.08.16. 19:57 wtp92 

  • wtp92 avatar
  • BMX gyilkoló
  • hozzászólások: 2

Heló, nekem van egy Wtp 4 seasons-em, és az egyik legkönnyebb Sanko Crmo-ból készült, 20,8-as váz, hibátlan, karcmentes állapot, ha gondolod egy 90-esért odaadom, én még 148-ért vettem az OG-ban. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!