Btwin Triban 300 és 500

Linkelt termékek: Btwin Triban 3, Btwin Triban 5
1-7 (7 válasz)

Elküldve: 2014.07.02. 23:22 Anonimus83 

  • Anonimus83 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1
Témaindító kérdés:

Sziasztok

Elsö országúti kerékpárom vásárlását tervezem, és a címben említett 2 fajta bringát néztem. Ha valaki véleményezné őket, vagy ha nem ajánlott, akkor mit kellene venni. Hobby és melóba járás a cél. (melóhely 40km-re). Köszi a segítsége előre is.

Elküldve: 2014.07.03. 16:09 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

A Decathlon egy dologban biztosan erős. A garanciában. Vettem náluk egy Salomon túracipőt. Bő fél évesen elszakadt valahol (nem ma volt). Nem kérdeztek semmit, azonnal visszadták az árát. Persze a blokkot (a garancia levelet) tartsd meg!

Elküldve: 2014.07.03. 16:01 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

Kifogyhatatlan=kifoghatsz. Bocs! iPadról írom, és a szövegszerkesztöje önhatalmúlag cselekszik. Néha nem figyelek, így átcsúszik a marhaság.

Elküldve: 2014.07.03. 15:57 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

Szia Anonimus83! Az 500-asból kettő van még a honlapjukon. Az alig ötezer forintal drágább (149990) Schimano Sora váltóval, Sunrace triple hajtóművel, karbon első villával. Ha új alu kerékpárban gondolkodol, ennél olcsóbban ilyen felszereltséggel nem kapsz semmit! Kényelmesebb a vázgeometriája. Versenytársa leginkább csak akciósan van. Azaz csak a Dema Leony 1.0-t szoktam mostanában látni hasonló áron. Az se tűnik rossznak, csak alu első villával adják és két tárcsás hajtóművel. Ez nem egy nagy hátrány, de a három tárcsások eleve picit drágábbak azonos kerékpárok esetén. A Dema négyszögtengelyes. Kérdés, milyen a B'twin? Önmagában ez sem akkora hátrány, főleg ha nem vagy nehéz. Viszont, az előbbi esetben egy nagy áruház láncot támogatsz, nem egy helyi "mestert". Igaz, a decathlon is embereknek ad munkát, és ott is kifogyhatatlan egy ügyes és lelkiismeretes szerelőt, míg egy kisebb boltnál is melléfoghatsz. Nekem is tetszik a B'twin. Főleg a drágább (269e 105-ős széttel), de van egy titkos favoritom is. Baja, hogy elég sportos a gometriája. Itt-ott hirdetik még a Bergamont Dolce 4.2 (2012) kerékpárt 190ezerért. Azaz ahol hirdetik, ott vettem a nyeregcsővem. Tudom ajánlani őket.

Elküldve: 2014.07.03. 11:34 Rainy 

  • Rainy avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Crank Riders csapat
  • Crank Riders csapat
  • hozzászólások: 53

@Anonimus83: Nem rosszak de nem is jók :/ mellette szól a lifetime gari a vázra de ha átlagosan használod kétlem, hogy valaha is baj lenne vele, ez esetben pedig ahogy előttem is írták kapsz jobbat használtan. Alu vázat keress karbon villával olyan 9,5 kiló környékén. :)

Elküldve: 2014.07.03. 10:53 hefi 

  • hefi avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 925

@Anonimus83: szerintem ragaszkodj a Shimano és SRAM hajtáshoz!

Elküldve: 2014.07.02. 23:49 ikarus266 

  • ikarus266 avatar
  • sima XC-s
  • TestBike Team csapat
  • TestBike Team csapat
  • hozzászólások: 192

Inkább vegyél használtan egy jobbat. Mindkettő dizájngép, sok betegséggel.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!