CRC-ről való rendelés?Help!

1-21 (21 hozzászólás)

Elküldve: 2012.03.08. 12:15 Princewall14 

  • Princewall14 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 128
Témaindító hozzászólás:

Heló!Szeretnék rendelni egy komplett kerékpárt a chainreactioncycles.com-ról.Olyanok segítségét kérném akik rendeltek már komplett bicót erről a weboldalról.Kérdéseim: -Mennyi az úti költség külföldről Mo-ra? -Előre utalásal kell fizetni vagy amikor megérkezett a termék készpénzzel a futárnak? -Összeszerelve,beállítva és használatra készen szállítják a megrendelőhöz a kerékpárt?Vagy a kerekek ki vannak szedve esetleg?És a legfontosabb,hogy a váltók és fékek be vannak állítva? Előre is köszi! :)

Elküldve: 2012.12.23. 18:33 Poseidon 

  • Poseidon avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 90

@Chase: azért is jó a paypal mert az garanciát vállal az előre utalás után, hogy visszakapod a pénzed ha nem kapod meg a kért terméket.

Elküldve: 2012.12.23. 17:53 Chase 

  • Chase avatar
  • DH/Freeride arc
  • Pedal Kick csapat
  • Pedal Kick csapat
  • hozzászólások: 82

@Gege: aha hát lehet csak januárba rendelem bár elég ritka cucc tehát lehet rácsapok még jövőhéten

paypal dolgot meg megcsinálom majd jövőhéten. Mert most csináltattam kártyát 1hete és még aktiválni kell mert úgy nem fogadja el.

a posta elvileg ingyen lesz mert azt is írja ahol kosárba belemegyünk 99fonttól van asszem na a váz font-ban 111font tehát átlépi jóval. mondjuk én euroban néztem de nincs jelentősége az már a bank dolga.

köszi a gyors segítséget!

Elküldve: 2012.12.23. 17:42 Gege 

  • Gege avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 526

@Chase: Igen. Mondjuk ha vmit most rendelsz nem pár nap lesz. Mert a két ünnep között szerintem Ők sem nagyon dolgoznak.

Egyébként meg olcsóbb a paypal mint a banki átutalásos történet.

Elküldve: 2012.12.23. 17:26 Chase 

  • Chase avatar
  • DH/Freeride arc
  • Pedal Kick csapat
  • Pedal Kick csapat
  • hozzászólások: 82

@Gege:hát mondjuk igen sajnos mostmár nehéz elhinni hogy tényleg átveszi meg stb én átvenném mert kedvenc vázam meg most eléggé kedvező áron van meg nem kapni ide haza.

paypal hát lehet azt kéne elvileg most ingyen van meg ha úgy gyorsabb is dolog megnézem jobban az oldalukat hogy mit hogy.

Úgy csak utalok és küldik is a dolgot pár nap múlva semmi macera vagy ilyesmi?

Elküldve: 2012.12.23. 17:21 Gege 

  • Gege avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 526

@Chase: Miét nem csinálsz egy paypalt? Nem kéne másokhoz igazodnod. Meg úgy őszintén hiába adsz vkinek előleget, mostanság nemsok ember teheti meg h meghitelezzen egy vadidegennek mondjuk 20 rongyot.... Én már évek óta használok paypalt, és semmi hibája sincsen a dolognak.

Elküldve: 2012.12.23. 17:18 Chase 

  • Chase avatar
  • DH/Freeride arc
  • Pedal Kick csapat
  • Pedal Kick csapat
  • hozzászólások: 82

@Gege: aha köszi hát nekem úgy is jó ha jaja megdumálom egy emberrel aki szintén szeretne rendelni ő is jól jár mert vázam miatt posta ugye kilőve és amikor jön cucc én megyek is érte és adom a pénzt de hallotam olyat is hogy 30%át elkell küldeni meg ilyesmi én 40ezerért vennék vázat. De hogy biztosan elhigye a forma hogy átveszem adnék némi előleget mert úgy tudnám megcsinálni hogy ő átveszi kifizeti aztán én ugye viszem neki pénzt. Úgy én is úgy vagyok vele hogy azért nem vágnak át meg ő is mert egyben 40et nem adok aztán eltűnik az ember ugye :).

Elküldve: 2012.12.23. 17:11 Gege 

  • Gege avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 526

@Chase: Hát ott nem csak számlaszám kell hanem a bankük neve, címe telefonszáma vmi azonósító..... egyszer próbálkoztam ilyennel de agyfasz :S Hidd el h sokkal jobban jársz ha csinálsz egy paypalt, vagy egy olyan emberkével rendelteted meg a cuccot akinek van.

Elküldve: 2012.12.23. 17:09 Chase 

  • Chase avatar
  • DH/Freeride arc
  • Pedal Kick csapat
  • Pedal Kick csapat
  • hozzászólások: 82

@Chase: kérdésem*

Elküldve: 2012.12.23. 17:08 Chase 

  • Chase avatar
  • DH/Freeride arc
  • Pedal Kick csapat
  • Pedal Kick csapat
  • hozzászólások: 82

Nekem is ide tartozó kérédem lenne hogy az a paypal-os dolgot kihagynám(lehet tuti de inkább nem).

A másik verzió érdekel ahol küldenek számlaszámot ha valaki esetleg úgy csinálta már hogy ugye annak ideje kb 2hét. Ha én most rámegyek egy cuccra amiből mondjuk csak 1db van az oldalon azalatt a 2hét alatt nem tudják lecsapni a kezemről ugye? 90%ban biztos vagyok ,hogy nem mert ugye azt lefoglaltam de azért jó ha megerősítik. :)

Meg hogy ez hogy működik küldenek e-mailben egy számlaszámot és arra elküldöm a pénzt és küldik a cuccot?

köszönöm előrre is a választ!

Elküldve: 2012.03.20. 06:49 Bal3 

  • Bal3 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2

Bringát rendeltem a CRC-től hétfőn (12/03/2012 13:51:38):

Ez csak egy tapasztalat, ne általánosíts!

Regisztráltam (beállít:HU-EUR-English) és megrendeltem az alábbi gépet: http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=69512

Csak Angliában ingyenes 40 eFt felett a szállítás, de ez ki is van írva az oldalon: "Postage to Hungary on this item is €30.75" Összeget átutaltam, kaptam egy visszaigazoló email-t. Hamarosan a státus megváltozott, proced-ről. Belépve láthattam az épp atuális státuszt. Amint a DHL fevette, kaptam egy fuvarkövető számot: Shipping Method: DHL Economy Select | Shipping Date: 13/03/2012 00:00:00 | Shipping Reference: 8579784942 Ezt a DHL.com oldalon beírva láthatod, épp hol jár a gép: http://www.dhl.com/content/g0/en/express/tracking.shtml?brand=DHL&AWB=8579784942%0D%0A

12 lépcsőben megérkezett, sőt DHL oldalon beállítva még sms-t is kaptam, tegnap reggel, mikor a futár felvette Bp-en a csomagot és elindult. 15 órakor ért ide. Szép bicikli volt, komplett összerakva, csak a kormány volt elfordítva 90 fokkal. De én nem ezt rendeltem. Ragaszkodtam a csomag kibontásához, futár nem örült de ez volt a szerencsém. DHL diszpécser minden áron alá akarta íratni velem, hogy vegyem át. Nem vettem át. Írtam levelet a CRC-nek, várom a választ.

Ez csak egy történet, én most épp így jártam. A CRC-ről eddig csak jót hallottam.

Üdv Bal3

Elküldve: 2012.03.14. 11:56 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

@Princewall14: Egy kis segítség az összeszereléshez ;)xD nyam-nyam http://www.pinkbike.com/video/212650/

Elküldve: 2012.03.10. 22:02 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@Princewall14: ez a következetes gondolkodásod maradjon meg. Tetszik h le se írta senki de már meg is oldod. Mennyivel jobb lenne az oldal ha a felhasználók nagyrésze minimum addig eljutna h léteznek bhiciklis boltok is. :-)

Elküldve: 2012.03.10. 12:19 Princewall14 

  • Princewall14 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 128

@BalageUMF: Tudom,kössz a segítséget.Már meg is beszéltem a helyi bicó boltossal,hogy hozzá rendelem és akkor kapásból be is állítja.Kössz a választ!

Elküldve: 2012.03.10. 12:12 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@Princewall14: figyelmedbe ajánlom az oldalon a kiírást h az ingyenes házhozszállítás komplett biciklikre nem vonatkozik. A dobozban küldött biciklik nagyon ritkán vannak beállítva. Javaslom ha nem értesz hozzá akkor vidd el egy biciklis boltba beállítatni, ha el kezdesz vele ügyködni még kárt is okozhatsz az új biciklidben

Elküldve: 2012.03.10. 11:49 Princewall14 

  • Princewall14 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 128

@Polarisext: Oké,kössz a gyors választ. :)

Elküldve: 2012.03.10. 11:45 Polarisext 

  • Polarisext avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 26

@Princewall14: Én rendeltem tőlük alkatrészeket! Komplett bicót nem.. Vettem stucnit. Rosszat küldtek. 2 levél váltás után vissza küldtem nekik, 1 hét múlva jött az új. Ha Futárokkal küldöd állják a posta költséget mindent. Szerintem baromi korrektek. És jó áron vannak a dolgaik. Én mernék tőlük rendelni bringát is.

Elküldve: 2012.03.10. 11:21 Princewall14 

  • Princewall14 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 128

@Gege: Kössz a segítséget!Még az lenne a kérdésem,hogy 100%-ban megbízható az oldal?Mert olyanokat is hallottam,hogy megrendelték a bringát és a várva várt hayes stroker fék helyett mondjuk cak egy mx4-volt a bicón(csak példa).A mesélőnek sikerült bogarat ültetnie a fülembe. :S Vagy ne tartsak ilyenektől?Előre is köszi!

Elküldve: 2012.03.08. 14:47 Gege 

  • Gege avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 526

@Princewall14: Megkérdeztem az itteni kerékpárboltosokat, és nincsen beállítva semmi sem a "dobozos" gépeket.

Elküldve: 2012.03.08. 12:54 Princewall14 

  • Princewall14 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 128

@Gege: Nagyon köszönöm a gyors választ!Sokat segítettél! :)

Elküldve: 2012.03.08. 12:51 Gege 

  • Gege avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 526

@Princewall14: Hali

Először is regisztrálj be!

Komplett kerékpárt még nem rendeltem. De: a postai költség ki fogja írna alul h mennyi, (30,70 euro). De elvileg 40 ezer ft felett ingyenes a posta. A kerékpár az dobozban fog megjönni, úgy h a kerek ki lesznek véve, illetve a kormány le lesz fordítva 90 fokkal. Ha jól tudom csak berakod a kereket és lehet is menni, mert be van állítva. DE ez nem biztos, bár ez nem egy nagy dolog beállítani. Fizetés az több módón is történhet: utalsz nekik (ez a leggyorsabb), paypal (ehhez csinálni kell egy regisztrációt a paypalnál, ami fizetős) illetve van még egy banki átutalási forma, ami majdnem 2 hét, mert ott vmi számlaszámot kérsz tülök amire befizetheted...... Ne kérdezd miért de ennyi.

Kiszállítást pedig mivel postán adják fel, így te is a Mo postával fogod megkapni. Nekem a kisebb cuccok 3 nap alatt itt szoktak lenni.

Remélem tudtam segíteni.

http://forum.bikemag.hu/altalanos-technikai-forum-12/online-bringasboltot-keresek-1489/

itt tedd fel még a kérdésedet,

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!