Cube Aim Pro v. Sprint Apolon v. CTM Rambler?

Linkelt termék: Cube Aim Pro 27,5"
1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2017.08.12. 17:49 Nykoll 

  • Nykoll avatar
  • hozzászólások: 8
Témaindító kérdés:

Sziasztok! Olyan kérdésem volna, a fent említett három kerékpár közül ár/érték arányban melyik érné meg a legjobban aszfaltra és terepezésre (inkább könnyű terep), viszont viszonylag nagy távokon és majdhogynem napi szinten? Elég nagy dombok/hegyek vannak tehát jó volna ha bírná és nem esne szét mondjuk egy x magas emelkedőn felfelé kajtatva... :)

Elküldve: 2017.08.24. 21:57 Nykoll 

  • Nykoll avatar
  • hozzászólások: 8

Köszönöm! :) Idő közben lett egy épített Bianchi X Genesis, úgy hogy megoldódott a kérdés... :)

Elküldve: 2017.08.23. 23:06 GPT 

  • GPT avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 78

Üdv

Mind a 3 bringa közel azonos felszereltségű: ugyan azon az áron kb ugyan azt szokták árulni :), talán a Cube alul marad egy fél körrel. (igaz a cube-ot szokták kiváló ár/értékűnek mondani, de a Specihez, meg a Trekhez stb képest, a bolgár Sprint "olcsóbbnak tűnik") Viszont, hogy melyik belépő szintű alkatrész van egy biciklin szerintem nem számít annyit, mint maga a váz koncepció -a komfort. Egy XT váltó is csattan egy nagyot, ha terhelés alatt akarsz váltani, illetve normál használat mellett egy új szériás Tourney is sokáig elvisz, ha mégsem, akkor ezek cseréje nem nagy tétel. Ha napi szinten használod, akkor a kopó alkatrészek meg el fognak kopni :) Rá kell ülni mind a 3 biciklire és menni vele. Én Cube párti vagyok, de nincs bajom a CTM-mel szerintem azt választanám, (vagy spórolnék egy Cube Analogra )

Itt amúgy már tanakodtak erről: https://forum.testbike.hu/topic/ctm-rambler-20-vs-cube-aim-sl-29-jo-vetel-4645

(talán a leghasznosabb tanács itt az volt, hogy ekkora összegből inkább egy kicsit használt, de sokkal jobb bicajt lehet venni)

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!