Cube Hyde vagy Cube Hyde Pro?

Linkelt termék: Cube Hyde
1-3 (3 válasz)

Elküldve: 2015.06.16. 17:55 sjanos 

  • sjanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2
Témaindító kérdés:

Sziasztok! Kerékpár vásárlás előtt állok. Az egyik kiszemelt bringa,a Cube Hyde lenne.Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek melyikkel járnék jobban,a Hyde-al,vagy a Hyde Pro-val?Ami még tetszik az a Cube Nature Pro. Leggyakrabban városban használnám,néha egy-két rövidebb túra.Szeretnék egy megbízható,kényelmes,fürge bringát,lehetőleg minél kevesebb szervíz igénnyel.

Elküldve: 2015.06.19. 14:54 sjanos 

  • sjanos avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 2

Szia!Először is,köszönöm szépen a választ!Egy kis ideje én is olvasgatok a témában,kérdezgetek akit tudok. Nincs tapasztalatom agyváltós bringával,ezért is kérdeztem,de tetszik nagyon a Hyde Pro.Gondolom kisebb is a szervízigénye mint egy külső váltósnak,legalább is bízom benne.Tetszik a sima változat is,de az meg tárcsafékes,nem fontos,hogy legyen.Szerintem Hyde Pro-nál maradok. Köszi még egyszer!

Elküldve: 2015.06.19. 11:44 s7bob 

  • s7bob avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • hozzászólások: 1

Szia, én tavaly neveztem be egy Hyde Pro-ra. Először ódzkodtam, hogy agyváltós bringát vegyek, de elolvastam néhány cikket, beszélgettem a szervizes sráccal és végül meggyőztem magam. Életem legjobb bringás döntése volt, imádom. Városban tökéletes, de lenyomtam már vele az Ultrabalatont, Tisza-tavat, stb... Néha picit hiányzik 1-2 fokozat, de amúgy világbajnok. A pedált kicsinek találtam rajta, az lecseréltem, illetve most a fékek kicsit kehesek, de épp most kerülnek fel új fékpofák.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!