Eclat Pulse Casette csavarja eltörne egy monti vázban?

Linkelt termék: Eclat Pulse Casette
1-9 (9 válasz)

Elküldve: 2013.09.23. 21:24 Elmoo 

  • Elmoo avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 12
Témaindító kérdés:

sziasztok az lenne a kérdésem hogy a tőcsavaros éclat pulse agy csavarja 10mmes ugye és ha montiba beletenném (alátétek,meg maga a csavar tartaná a kereket a papucsban) akkor eltörne a csavar? :DDD előre is köszönöm szépen :)

Elküldve: 2013.09.29. 12:06 Prox47 

  • Prox47 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 171

@Elmoo: pegezéshez hátra tőcsavarosat semmiképp se, csak előre szabad tőcsavaros agyat venni ha pegezel (rengeteg ismerősöm törte el a csavart v. tengelyt pedig minőségi agyakat használt és 14mm-esben ráadásul), 10mm-eset meg hátra pláne fölös mert minden bmx agyas monti 14mm-es hátul

Elküldve: 2013.09.28. 12:00 Elmoo 

  • Elmoo avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 12

@Prox47: köszi amúgy vágom a paramétereket meg minden igazándiból a crank miatt kéne egy balos agy és akkor már olyat vennék ami később jó is lenne egy pegezhető vázba :)

Elküldve: 2013.09.26. 22:48 Prox47 

  • Prox47 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 171

@BalageUMF: nagyon másra nem gondolhattál mondjuk, ha hihetünk a reklámszövegnek akkor csak a chosen gyárt ilyen agyat :D én is régebben foglalkoztam vele mikor még pedáloncsúszkáltam hogy nem ártana egy balos agy, de akkor még 20euróval többe került ez az agy, annyit meg nem adtam volna érte, jobb egy pegezhető váz meg pegen csúszni :D

Elküldve: 2013.09.26. 21:31 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@Prox47: erre gondoltam én is. csak nem foglalkoztam vele annyit :)

Elküldve: 2013.09.26. 21:21 Prox47 

  • Prox47 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 171

@Elmoo: nincs értelme a balos agynak egy átlag montiban szerintem, max ha pegezel, én hónapok óta cserélni akarom a hátsó agyam egy balosra mert jobb oldalon pegezek és állandóan a lánctányért kalapálom ha éppen elbaszok egy-egy grindot

itt van egy balos montis agy :D nem is drága egyébként, és szállítanak ide hozzánk is :D

http://26bikes.com/shop/parts/hubs/rear_hubs/prod/chosen_fa8123b

Elküldve: 2013.09.26. 21:04 BalageUMF 

  • BalageUMF avatar
  • dirt/street gyerek
  • -----DSG----- csapat
  • -----DSG----- csapat
  • hozzászólások: 347

@Elmoo: maga a csavar bírja. de ha montiba akarsz balos hajtást akkor azok a vázak közül kell venned egyet amit Prox felsorolt. de szerintem akkor már vegyél egy rotary-t. nincs sok értelme egy balos hajtásnak.

amúgy van balos monti agy is de évek óta nem láttam olyat.

illetve ha tudsz qlite-os balos drivert TALÁN megfordítható a dartmoor revolt pro

Elküldve: 2013.09.26. 20:50 Elmoo 

  • Elmoo avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 12

jaja értem köszi :) csak nincs balos monti agy vagyis én még nem hallotam felőle :D

Elküldve: 2013.09.25. 20:50 Prox47 

  • Prox47 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 171

Eeleve egy montiváz 135mm-es, legalábbis az átlag monti vázak(kivéve amiket 110x14mm-re gyártanak pl.: capital, mutant evo, illbike peanut, pride street, union street molly) . A bmx agyak pedig (azt hiszem) 110mm-es tengellyel vannak legyártva, szóval elég nagy súly lenne azon a pici 10mm-es csavaron és nem hiszem hogy túl sokáig bírná, inkább szerezz egy normális 135ös hátsó agyat, ilyen áron mint ez az éclat már az ns-nek is vannak nagyon jó agyai, a b+ dsp-t tudom még ajánlani, vagy a quando q-lite agyat ami ugyanaz asszem mint a b+ dsp.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!