Einzig vagy Csepel Royal 3*?

Linkelt termék: Csepel Royal 3*
1-6 (6 válasz)

Elküldve: 2013.04.24. 14:10 feherkenyer 

  • feherkenyer avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 3
Témaindító kérdés:

A kérdés adott, viszont kiegészíteném pár információval.

Először is a felhasználás és egyéb háttérinformáció. Valamennyi bringás múlttal rendelkezem, pár évig triáloztam, így nem idegen tőlem a bicikli szerelés és az ezzel kapcsolatos dolgok. (Tény, a kettő ég és föld.)

Nagyrészt városi (és város közti közlekedésre, pár nagyobb távra is készülök vele, ha úgy alakul) kellene, mégis szeretném megtartani a fixi jellegű külsőt. (Valószínűleg ezért hasznomra lesz a fordítható kerék meg mondjuk egy hátsó fék.)

A csepel royal 3* adott, Einzig-ből pedig ezt néztem:

http://einzig-shop.com/Bikes-Vorverkauf-EINZIG-Bike-W-S/a1016194936_u8664_z7c592179-ea86-4b54-a36f-94793a01f2cb/

Ami nem tiszta, hogy mennyi a postaköltség kishazánk területére? 50Euro?

Talán először csak váz szett lesz belőle, mert szűkös az eklézsia, viszont az a dilemmám, hogy így többre jön ki mire elkészül, mint ha egyben hazautaztatnám.

Konstruktív jellegű hozzászólásokat szívesen fogadok! Köszönöm előre is.

Szép napot, jó utat. Dávid

Elküldve: 2013.04.28. 18:13 tiberius 

  • tiberius avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • hozzászólások: 80

@feherkenyer: Ha jól látom nem Pest környéki vagy ugye?Ha véletlenül jársz a környéken ajánlom a Maxibike-ot Érden.Sok régi váza van és árban sem egy vész.10-12 körül már hozzá lehet jutni egy váz-villa szetthez.Mondjuk festeni kell őket de legalább olyan lesz amilyet akarsz.Sok sikert!

Elküldve: 2013.04.28. 18:05 feherkenyer 

  • feherkenyer avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 3

Köszönöm szépen a hozzászólást. :)

Egyelőre úgy áll a dolog, hogy inkább a régebbi pálya bringák irányába szeretnék elmenni stílusban. Afféle NJS külsőt szeretnék elérni. Így kezdek letenni a csepelről, de lassan az Einzig-ről is. (Kiegészítőkre van esély tőlük, de a vázszettre nem tudnék ilyen stílusú bringát építeni sajnos.)

Láttam az ajánlatod az üzenőfalamon, köszönöm szépen. Még egyelőre keresgélek, információt gyűjtök, keresem mindenből a megfelelőt. :)

Elküldve: 2013.04.28. 00:31 tiberius 

  • tiberius avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • Fogjunk össze a TB-n csapat
  • hozzászólások: 80

@feherkenyer: Szia!Ismerem azt a srácot aki szerződést kötött az Einziggel és itthon forgalmazza.Vettem már tőle egy-két jó dolgot ha érdekel megadom a számát és akkor nem kell vaterázgatni.Amúgy tényleg jobb lehet az einzig bár a varratok ott se egy szépségdíjas műremekek.De a hátsó papucs erősebb,mint a 3-as royal-é az egyértelmű.

Elküldve: 2013.04.24. 16:24 feherkenyer 

  • feherkenyer avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 3

Először is köszönöm a választ. Az én szívem is jobban húz az Einzig felé, de mindenképpen újat szeretnék. Sznétnéztem Vaterán, de én egyel sem találkoztam mostanában, csak pár hónappal ezelőtt (akkor is egyetlen darab volt fent). Ebay-en van bőven, de ott meg licitálós, meg ilyesmi, meg nem is bírom nagyon az ebay-es macerát.

Valahol olvastam, hogy az Einziggel is voltak selejtek, meg ferde villa meg hasonló dolgok. (Természetesen ennyiért nem várok csodát, de szeretnék élvezehető bringát kapni a közel száz ezer forintért.)

Elküldve: 2013.04.24. 14:25 dave55 

  • dave55 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 124

Szerintem az Einzig jobb, meg talán szebb is a 3*-os Royaloknál, bár a 2013-as Csepel már egész tűrhető mindkét szempontból. Ha Einzigre esik a választásod nem kell külföldön nézelődni, tele van a vatera vázszettekkel.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!