Elkobozták a bringám.

1-11 (11 hozzászólás)

Elküldve: 2013.04.13. 19:25 arni920330 

  • arni920330 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 5
Témaindító hozzászólás:

Reggel elmentem dolgozni, barátnőm olyan 9 óra fele hív ,hogy itt járt a rendőrség és elkobozták a biciklim!! Egyből a rendőrségre futottam, és érdeklődtem. most jön a lényeg!!----> Házkutatási paranccsal és lefoglalási papírral elkobozták a biciklimet. Névtelenül jelentettek fel,hogy elméletileg a bicikli lopott és az illető valami úton módon felismerte a biciklit és szeretné vissza kapni!!!! Ezzel semmi gondom nem lenne mert én is ezt tenném MIELŐTT: Meg győződök róla ,hogy valóban az én biciklim az ténylegesen. DE!!!! A biciklit teljesen legálisan vettem, korrekt embertől 2012 Szeptemberébe. 2012 Decemberére az egész biciklit fel újítottam csekély "110000 ft-ért" lényegében a váz volt eredeti a többit mind én szereltem fel "nem is értem,hogy ismerte fel -.- " mivel megjött a jó idő és szerettem volna használni ,mivel télen nem nagyon indult el a hidegek és a jeges utak miatt "max 10 km-et mentem vele". De nem lehet használni! Mivel imént említettem a Rendőrség el kobozta, és amíg az ügy véget nem ér ami "min. 2 hónap" addig sajnos a jó idők ellenére is itthon ülhetek :/

Közben elfelejtettem említeni ,hogy rendőr srác szerény véleménye szerint nem erről a bicikliről van szó, de akkor is meg kell várni az ügy végét!!

Elküldve: 2013.04.19. 21:22 Mice 

  • Mice avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 32

@öcsi: sok mindenkit fel lehetne jelenteni :D amúgy én már csak azért is megtenném hogy húzzam az illető agyát, ez van :D

Elküldve: 2013.04.19. 14:17 asd1 

  • asd1 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 9

Hogy mik nincsenek.....

Elküldve: 2013.04.19. 12:27 öcsi 

  • öcsi avatar
  • DH/Freeride arc
  • hozzászólások: 123

Akkor én is mindenkit feljelentek akinél meglátom az ex vázaimat. ="'D

Elküldve: 2013.04.19. 11:05 Mice 

  • Mice avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 32

@arni920330: Ha gonoszkodni akarsz kicsit miután tényleg lezárult az ügy és visszakaptad a bicót esetleg szintúgy feljelentheted :D De amúgy ha nem bírsz várni, vannak ingyenes ügyvédek, esetleg kikérheted a véleményüket hogy mit csinálj. Csak egy tipp, vagyis 2. De remélem visszakapod. (ha az enyém vinnék el így beleőrülnék az fix)

Elküldve: 2013.04.19. 10:45 spank309 

  • spank309 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 615

@BF2 hungarolada: Nekem volt olyan hogy ellopták a bmxem régebben és még csak nem is tudtam hogy ellopták de már jöttek a rendőrök hogy megvan a bicóm xD Mennyek azonosítani... Szóval szerintem ez terület függő de ki tudja.

Elküldve: 2013.04.13. 20:09 iDrew 

  • iDrew avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 105

Alvázszám alapján elég hamar kiderült volna, hogy kié a bringa. Persze csak akkor, ha anno az illető normális boltban vette a bringát és feljegyezték a jótállási jegyen annak számát.

Elküldve: 2013.04.13. 19:57 BF2 hungarolada 

  • BF2 hungarolada avatar
  • sima XC-s
  • Kona Team csapat
  • Kona Team csapat
  • hozzászólások: 387

Engem ki akartak rabolni, aztán egy év után kaptam a papírt, hogy a gyerek nem ment be a bíróságra és "keresik"... nem valami gyors az eljárás és büntetést se fog kapni a kis c*****

Elküldve: 2013.04.13. 19:50 terminator 

  • terminator avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 285

@arni920330: ja.ami kb fél év lesz. Ezért szar a közbiztonság.A rendőri erőket ez foglalja le...a faszság.

Elküldve: 2013.04.13. 19:45 arni920330 

  • arni920330 avatar
  • dirt/street gyerek
  • hozzászólások: 5

Nem tudom ezt a rendőrök se tudták megmondani, de megnyugtattak, hogy nem erről a bicikliről van szó és vissza kapom talán 2 hónapon belül....

Elküldve: 2013.04.13. 19:43 terminator 

  • terminator avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 285

Mi a faszt ismert fel,ha a vázon kívül mindent te építettél rá?

Geci alak az ilyen

 
Új hozzászólás:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!