Első Országútinak Wilier Montegrappa vs. Trek 1.2 vs. Giant Defy 2

1-5 (5 válasz)

Elküldve: 2014.03.25. 12:09 sabaduba 

  • sabaduba avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 1
Témaindító kérdés:

Sziasztok,

Az első országúti kerékpárom szeretném megvásárolni ebben szeretném a segítségeteket kérni.

  • Ár : max 300ezer

  • mindenképpen virsligumis országúti

  • sokat olvastam itt a fórumon is hogy ennyi pénzért vegyél inkább használtat jobb felszereltséggel mint újat, de én újat szeretnék én szeretném az első km-et beletekerni stb.

  • hetek óta olvasgatom a különböző itthoni és külföldi oldalakat fórumokat és próbálom megtalálni mi lenne a legjobb vétel, de ez egyáltalán nem könnyű már az ár meghatározása sem volt egyszerű de végülis most eddig ér a takaró így ez a keret a maximum.

  • Hétközben esti tekerések hétvégén kisebb nagyobb túrák erre használnám.

Rengeteg márka ezer féle típus, aki tud mutasson utat ha még szubjektív is :) minden vélemény érdekel a címben emlitett bicajkon felül is lehet tanácsolni, néztem még Cube, Merida, Gepida, Specialized, Cannondale, Bianchi szóval minden fajta bringát.

Előre is köszönöm a segítséget!

Elküldve: 2014.05.03. 15:10 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

De ha mégis normál kerekes outi-t akarnák, akkor a következő ad ilyen váltót és karbon villát ennyire olcsón. Nem zavarna, hogy kevésbé lehet vele flancolni. Csak értenek a biciklihez? (!) Nem ma kezdték. http://www.decathlon.co.hu/orszaguti-sport-kerekparok/8290145-btwin-alur-700-kerekpar-3.html

Elküldve: 2014.05.03. 15:01 OKdoki 

  • OKdoki avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • Cross trekking csapat
  • Cross trekking csapat
  • hozzászólások: 683

Most magamnak ezt venném első országútinak. Igaz ez 32-es kerekeken gördül. Viszont mennyivel univerzálisabb! A válás azért nem olyan komoly. De első országútinak igazán elájulnék tőle! http://www.sportoutlet.hu/shop/kerekpar/trek-kerekpar/trek-crossrip-kerekpar

Elküldve: 2014.05.02. 22:34 h@@@pla 

  • h@@@pla avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 9

Az, hogy milyen vazat fogsz valasztani, ugy is a szimpatia fogja eldonteni ... lenyeg inkabb a reszletekben rejtozik, hogy milyen kerekeken fut, milyen hajtassal es valtassal van szerelve. Azert erre is jo odafigyelni, mert ha erolteted a komolyabb/nevesebb/divatosabb feliratu vazat, akkor az anyagi keret gyengebb felszereltseget fog csak engedni.

Elküldve: 2014.03.27. 09:40 hhhhh 

  • hhhhh avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 32

Szia!

Én pont ugyan ilyen helyzetben voltam februárban, de végül a Montegrappa mellett döntöttem. Eddig még nem bántam meg (450 km), de szerintem továbbra sem fogom. Én is megnéztem az összes nagyobb és kisebb márkát országútik terén és szerintem a Wilier és a Cube (Peloton vagy Peloton Pro) elég patent bringákat raknak összes és itthon nincs túllőve az áruk a felszereltségükhöz képest.

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!