Freeride pálya szabolcs környékén

1-8 (8 hozzászólás)

Freeride pálya szabolcs környékén

Elküldve: 2012.10.01. 19:39 felhasználó ikon   zubi.tamas 

• zubi.tamas avatar
  • dirt/street gyerek
Témaindító hozzászólás:

Hello. Építeni akarunk egy fasza freeride/dirt pályát valahol szabolcsban. már borbányán a lőtéren is voltunk ott szétbaszták. most már egy ideje a Kabalási dombon munkálkodunk és egész jónak ígérkezik.Csak egy gond van nincs társaság akik eljönnének ,4-en szoktunk haverokkal menni de azért még 4 jöhetne simán úgyhogy ha valakit érdekelne a dolog az írjon az üzenőfalamra.

Elküldve: 2018.11.25. 19:43 felhasználó ikon   Levente59 

• Levente59 avatar

Sziasztok. Én is azt kérném hogy valaki priviben irjon mert meg nem voltam ilyen pályán és 1szer el szeretnék menni egy haverommal. Egyszeri alaklom. Aki tud irjon.

Elküldve: 2018.08.27. 17:31 felhasználó ikon   dirtbmxgp 

• dirtbmxgp avatar

@tojasx: Hol van az a dirt pálya

Elküldve: 2018.08.27. 16:27 felhasználó ikon   dirtbmxgp 

• dirtbmxgp avatar

Valaki tud nekem egy jó dirt pályát ajánlani Szabolcsban válaszokat előre is köszönöm.

Elküldve: 2013.08.31. 19:23 felhasználó ikon   bakker 

• bakker avatar
  • dirt/street gyerek
  • DH-DiRT-FR-Street csapat
  • DH-DiRT-FR-Street csapat

van egy jó dh pálya szabolcsban magánterületen!!! napkor mellet egy köpésre álltalában 3 man szoktunk bringázni!!

Elküldve: 2013.06.26. 17:13 felhasználó ikon   tojasx 

• tojasx avatar
  • dirt/street gyerek

Én tudok egyet, bár az talán egy kicsit kisebb ugratókat foglal magába, viszont egész jól megvan csinálva. Egyébként én szívesen bele mennék egy ilyen "építkezésbe", csak az a probléma, hogy utána nem tudnám mivel kipróbálni. (egy mtb-m van, és nemhiszem hogy bírná)

Elküldve: 2013.06.18. 19:46 felhasználó ikon   uncontrolled 

• uncontrolled avatar
  • DH/Freeride arc

Nem lenn rossz, bár a fő probléma a terep adottságaiban rejlik. Én is szabolcsi gyerek vagyok, és tudom hogy igencsak kevés arrafelé a dimbes-dombos hegyvidékes terep. Ha vannak konkrét tervek, vagy esetleg "engedély", vagy valaki ilyen célokra felajánl földterületet, akkor szívesen beszállok az építési projektbe.

Elküldve: 2013.04.08. 16:43 felhasználó ikon   aporbab11 

• aporbab11 avatar
  • DH/Freeride arc

nem muszaj mi 2en mentunk... legalabb nem az van hogy egy csomoan nezik hogy mit csinalsz...:) jobban ossetudtok dlgozni :))

Új hozzászólás:
Az "Elküld" gombra kattintva elfogadod a felhasználási feltételeket!
(formázási lehetőségek)
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!