Gepida Bandon 810 vagy milyen jó országútit ajánlatok?

Linkelt termék: Gepida Bandon 810
1-11 (11 válasz)

Elküldve: 2012.03.05. 13:14 Lincoln 

  • Lincoln avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 3
Témaindító kérdés:

Sziasztok. Nekem egy kérdésem lenne, igaziból a véleményetek érdekelne. Szeretnék venni egy jó kerékpárt, használtan lehetőleg mert így ugyanabból a pénzből jobb kerékpárt tudok venni, körülbelül 100 +-30ezer ft-ra gondoltam. Hogy mire kell akerékpár? Hát legyen szép, megbolondulok a kerékpárokért, kinézetre is. Másrészt legyen gyors, nagyon nagyon gyors, guruljon jól, a többit megtudom oldani én is pl hogy jól belegyen állítva az ülés stb. Találtam párat, például ezt a gepida bandon 810est, sőt 930ast is, de 1. érdekelne hogy mitgondoltok jó-e ez erre a célra? Könnyebb vele tartani egy 35ös átlagot mint egy sima acélvázas 10 000forintossal? Másrészt véletlen nemlátott valaki mostanában olcsón jó kerékpárt? :D Vagy ha nem akkor valami szeretett kerékpár név? Ti mit használtok, és miért?

Elküldve: 2014.12.09. 10:19 Rainy 

  • Rainy avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Crank Riders csapat
  • Crank Riders csapat
  • hozzászólások: 53

@Lincoln: Amiket a kollégák mondanak azok magyar viszonylatban a legjobb döntések :) 35-ös átlag nehezen fog menni, az már az amatőr versenyzői szint, 40-es tempót jelent síkon 30-as mászásokkal kb.:) szerintem tempóra gondoltál, az viszont simán tartható kényelmesen!

Elküldve: 2014.12.08. 23:08 Tamas356 

  • Tamas356 avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 39

Elküldve: 2014.11.26. 21:49 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@Norby86: Teljesen megértem a nézőpontodat és tudom milyen a kevés pénzes játék... De erre mondják a remény hal meg utoljára, sose tudod, hogy mikor esik be egy jó vétel. Nekem a Legnano így lett. Oldalunk talán egyik legnagyobb oúti koponyája, kbmpi segített ebben, mit-hogy-merre és a szóban forgó gépet is ő ajánlotta. Egész nyugodtan írhatsz, ha tudok valamiben segítek :).

Elküldve: 2014.11.26. 21:32 Norby86 

  • Norby86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 79

@NorBEE300:

Az a baj hogy sajnos elég kevés pénzből tudok gazdálkodni, a fizetésem sem magas és ehhez mértem tudok csak kerékpárt nézni. Szóval ilyen 100 környéke lenne az ideális számomra és ebben az árban szeretnék egy ideális gépet találni magamnak. Ez a Wilier tetszik, csak a színe nem. Tudom sokan mondják nem külső alapján kell kerékpárt választani, ez igaz is, csak a piros színnel sajnos nagyon nem vagyok kibékülve ha sok van belőle egy adott vázon. :)Nézem majd a hirdetéseket és igyekszem hamarabb össze szedni rá a pénzt akkor, bár nem lesz egyszerű. Ha esetleg találok olyan bicajt amiről azt gondolom megfelelő lehetne nekem, írok neked privátot ha nem gond. :) Köszi a segítséget.

Elküldve: 2014.11.26. 20:11 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@Norby86: Néhány ismerősöm az olasz országúti gépekre esküszik :). A Bianchi fogalom és sajnos ennek ára van (ami pár esetben nem mindig pozitív dolog). Országútit pedig ilyenkor jó venni télen. Nincs áruk. Tavasszal, szezonkezdésnél elég ritkán esik be jó vétel. Én mindkét országútimat október-novemberben vettem ;). A Wilier is egy jó márka és amint látod ennek elég jó felszereltsége. Ha 54-es lenne, lehet pályáznék rá :). Szinte majdnem homogén Ultegra szettes bicajt ennyiért ritkán találni, főleg ilyen vázmérettel.

Hogy milyen márkákat érdemes elkerülni? Ez jó kérdés, mindenki másra esküszik. A neves gyártók gépeivel nem tudsz mellényúlni, de ott is inkább a jobb felszereltségűt érdemes nézegetni. Gondos gazdától lehet jó kerékpárt venni, ha nézegeted a hirdetéseket, láthatod ki az aki ápolta a bringáját és ért is hozzá, plusz nem akar egy romhalmazt rád sózni.

Itt egy Specialized. Amint láthatod, ő már közelebb van a 200 ezres határhoz, ellenben sok bajod nem lenne vele.

Mivel a 10 kiló alatti tömeg nálad számít és jó gépet szeretnél, inkább 150 környékén (vagy ha teheted akkor felette) nézelődj. Viszont arra készülj, hogy szezon kezdésre az árak egy picit fentebb kúsznak.

Elküldve: 2014.11.26. 18:50 Norby86 

  • Norby86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 79

@NorBEE300:

Köszi a véleményed. Kecsegtető az alu-carbon páros, mert ezek szerint súlyban akkor ez egy elég könnyű gépezet lehet. Csak a színe nem tetszik. Ha lenne még később eladóba más színben majd körbenézek, egyenlőre nincs rá keretem, tavasz felé talán lesz annyi, főleg ha eltudom addigra adni esetleg a trekkingemet. Amúgy milyen márkákat érdemes inkább kerülni, tehát amivel semmilyen formában nem érdemes foglalkozni az én igényeimhez mérten? Láttam már scout, Bianchi márkákat is. Bár utóbbinak az ára ha új modellt nézek nem túl olcsóak. Mindenképp egy friss modellt szeretnék amit 2010 után dobtak piacra. Közben után olvastam a Wilier márkának, és sok jót olvasok róla. :)

Elküldve: 2014.11.26. 18:02 NorBEE300 

  • NorBEE300 avatar
  • túrázgató/városi harcos
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • E-Bike, Pedelec csapat
  • hozzászólások: 342

@Norby86: Szia. Én ha a te adottságaiddal (magasság, testsúly) rendelkeznék ezt a Wilier-t venném meg. 130e nem kevés, viszont full Ultegra szettes és nem egy 100e Ft-os Gepidával van egy súlycsoportban. Megnézném személyesen ha van rá mód, de már így is kecsegtető gép. Egyben van, nem összetákolt lom és még jó állású is. Ráadásul alu-karbon, az igényedet kielégítené bőven. Nézz szét máshol, esetleg 100 fölé is mehetsz (a többletárat nem bánod meg hosszút távon).

Elküldve: 2014.11.26. 17:40 Norby86 

  • Norby86 avatar
  • virsli gumis/oútis
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • Csapassuk a Pilisben csapat
  • hozzászólások: 79

Sziasztok!

Van egy Kastle trekkingem amit tavasz felé le szeretnék cserélni majd egy versenybringára. Nagyon tetszik ez a Gepida Bandon 810 és használtan ahogy néztem 100 körül már lehet kapni. Ilyen 100-ig bezárólag ajánlott modell ez, vagy ez helyett tudnátok esetleg még ajánlani olyan versenykerékpárt ami ilyen max 10kg körüli súllyal rendelkezik mint ez a maga 9.8 kg súlyával? Magasságom 168, pehely súlyú vagyok 52kg. Szeretnék komolyabban tekerni hosszabb távokat tavasztól és szeretem a száguldást. :) Ezért is gondolkodom hogy a trekkingemet ilyenre cserélném.

Elküldve: 2012.03.07. 09:39 Lincoln 

  • Lincoln avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 3

@műkedvelő: Nagyon szépen köszönöm a válaszod, megnéztem ezt a kerékpárt, és nagyszerű, remek lenne, de sajnos ez kicsi nekem :S 182cm magas vagyok, írta is az eladó hogy azért adják el mert kinőtte, max 175cm ig ajánlja, igy ez nekem biztosan alacsony. Esetléeg másik? Bikemagon megnéztem őket és nézem naponta, jó oldalnak tűnik.

Elküldve: 2012.03.07. 08:40 műkedvelő 

  • műkedvelő avatar
  • virsli gumis/oútis
  • hozzászólások: 2

Helló, nem tudom milyen magas vagy, de itt egy jó bringa, nagyon jó áron (szerintem): http://apro.bikemag.hu/browse/orszaguti/kerekpar/orszaguti-triathlon-magellan-l66096.html#

ha nincs rajta sérülés, akkor megéri. helló

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!