Giant Defy 5 Triple hobbi tekerésre megfelel-e?

Linkelt termék: Giant Defy 5 Triple
1-4 (4 válasz)

Elküldve: 2012.07.12. 21:28 Gaspen 

  • Gaspen avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 2
Témaindító kérdés:

Hali! Ezt a bicót néztem ki magamnak, abszolút rendszertelen hobbi tekerésre. Jó árnak tűnik érte a 133e Ft, de csak az M méretre vonatkozik. 170cm és 56kg vagyok, kb. 77-78cm az átlépési magasságom. Kérdés, hogy jó lehet-e ez a méret nekem, illetve amúgy a fenti felhasználásra megfelel az a szint? Azt látom, hogy elég alap cuccok vannak rajta. Kb. ennyi a max összeg amit költenék bicajra.

Elküldve: 2012.07.12. 22:20 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

@Gaspen: Én mindenképpen egy jobb felszereltségű használt mellett döntenék, (max:4-5 éves legyen), mert az jóval megbízhatóbb lesz, mint egy bóvlibb cuccokkal szerelt új, ahol a nevet fizeted meg! Az tény, hogy országútiból jóval kisebb a választék, mint montiból, de várj a jó alkalomra, és csapj le rá!! (én már kb fél éve várok egy jó telóra, hátha valaki megun egy olyat amiet én szeretnék...)

Elküldve: 2012.07.12. 22:05 Gaspen 

  • Gaspen avatar
  • sima XC-s
  • hozzászólások: 2

köszi, ezeket a hirdető oldalakat szinte napi szinten böngészem, csak hezitálok az új és használt között. Az 50-es már lehet, hogy túl kicsi...54-est már próbáltam, az nagy volt, valószínű 52-es lenne az igazi

Elküldve: 2012.07.12. 21:53 veszigeri 

  • veszigeri avatar
  • sima XC-s
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • Hegyikerékpárosok csapat
  • hozzászólások: 216

Hello A 170cm-hez szerintem tökéletesen megfelel az M-es vázméret, de netes táblázatok alapján pontosan is meg tudod nézni. (van 1-2 gyártó, melynek honlapján már láttam, hogy mekkora magassághoz mekkora vázméretet ajánl) Ha ennyi a max összeg, akkor ne is keresgélj tovább. Ez egy alap felszereltségű, belépő szintű országúti, amivel kényelmesen lehet tempósan haladni, hisz nincs versenygeometriája:) Mint másnak is figyelmedbe ajánlom a Testbike, vagy BikeMag bolhát, ahol ezért a pénzért, jóval jobb felszereltségű alig használt, vagy új bringákat is kapni!! http://apro.bikemag.hu/browse/orszaguti/kerekpar/ és itt van egy elég jó vételnek tűnő példa: http://apro.bikemag.hu/browse/orszaguti/kerekpar/50-es-alu-orszaguti-full-shimano-ultegra-l93628.html#

 
Új válasz:
(formázási lehetőségek)
kód eredmény
*dőlt* dőlt
**félkövér** félkövér
> idézet

szöveg
idézet
szöveg
\* *
* lista első elem
* lista második elem
* lista harmadik elem
  • lista első elem
  • lista második elem
  • lista harmadik elem
1. számozott lista első elem
1. számozott lista második elem
1. számozott lista harmadik elem
  1. számozott lista első elem
  2. számozott lista második elem
  3. számozott lista harmadik elem
[TestBike](https://www.testbike.hu) TestBike
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
paragrafus paragrafus paragrafus paragrafus

új paragrafus új paragrafus új paragrafus új paragrafus
Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá! Lépj be vagy regisztálj!